Wpis z mikrobloga

Siema mirki,
jak wiecie T-mobile wprowadził opłaty za karty w postaci 6 zł w związku z tym naliczyło mi już 24 zł.
Konto Alior Sync zakładałem dawniej przez Paypal (kiedyś współpracowali z nimi) i ostatni raz logowałem się do nich w lutym 2014 roku. Wczoraj natknąłem się na informację, że pobierają opłaty, więc się szybko zalogowałem. Niestety stare hasło nie działało - wprowadzili jakieś zastrzeżone znaki i dodatkowo wymagają znaku specjalnego - infolinia szybko zresetowała hasło.

I teraz pytanie, jeżeli ostatni raz korzystałem za czasów Alior Sync, nie dostałem powiadomienia sms/telefonicznego/e-mailowego to opłaty zostały słusznie naliczone ?

Logicznie patrząc to nie zaakceptowałem nowego regulaminu opłat, ponieważ nie korzystałem z ich usług, więc opłaty powinny zostać naliczone od wczoraj, ponieważ się zalogowałem i zaznajomiłem z regulaminem, czyli zaakceptowałem regulamin korzystając z ich usług.

#tmobileuslugibankowe #tmobileuslugibankowedostarczaneprzezaliorbank #aliorsync
  • 15
@pawelJG: @Logan00: Tak, ale ja miałem umowę z Alior bez żadnych opłat i nie bałem się, że dojdzie do takiej sytuacji. Równie dobrze mogli dowalić 1 milion złoty prowizji i co wtedy ? Brak mojej reakcji oznacza nie zaakceptowanie regulaminu, ponieważ nie korzystałem z ich usług co jest tutaj najważniejsze.
@ripp1337: Nie miałem, bo hasło z aliora nie działało. Wprowadzili znaki zastrzeżone oraz znak specjalny w haśle. Akceptacja regulaminu następuje w momencie korzystania z usług, a ja nic nie akceptowałem, bo się nie zalogowałem. Byłem na umowie z Alior Sync i tyle. Zresztą powinni powiadomić mnie, że konto posiada saldo minusowe. A tak tylko liczą na trzepanie klienta na co się nie godzę i na pewno im nie zwrócę tej kasy,
@adeekk1989: dlaczego ? Konto zostawilem z saldem zerowym. Przestalem korzystac, poniewaz alior przestal wspolpracowac z paypal i nie moglem dokonywac szybkich transferow z i na paypala. Umowe mam z aliorem, nowej nie przeczytalem, bo sie nie logowalem. Juz mam konto w smart bank darmowe. A tmobile zamykam na dniach, bo w zaden sposob nie sa mi wsyanie wyegzekwowax tych platnosci za karte. Policja, sad, komrnik nikt nie podejmie sie odzyskamia 24
@adeekk1989: Ty tak serio ? Miałem przecież to samo z canal+, gdzie nc+ dowaliło mi większe opłaty z mniejszą ilością kanałów. Nowy właściciel musi zagwarantować tą samą lub lepszą umowę na korzyść klienta, może ją zmienić pod warunkiem zakończenia się umowy, a jeżeli ma charakter ciągły to musi poinformować klienta. Mnie niestety nie poinformowali, nawet gdy saldo mojego rachunku było minusowe xD A co jakbym umarł, stracił pamięć ? Sprawa jest