Wpis z mikrobloga

@lxxxxxxl Gdybyś był tak miły i wyjaśnił na czym polega owo lewactwo PO. Możesz odwołać się np. do lewactwa rewolucji bolszewickiej albo postulatów komuny paryskiej, ewentualnie odnieść się do anarchosyndykalizmu CNT podczas hiszpańskiej wojny domowej. Czekam z niecierpliwością :)
@Luka_Wars:

W jaki sposób PO skręciła w lewo?


Porównaj ich program z 2005 roku i ten aktualny.

Platforma jest partią centro prawicową.

Takie podstawy powinieneś wynieść już z gimnazjum.

Trochę więcej niż internetowy troll wyzywający ludzi od swoich synków ( ͡° ͜ʖ ͡°)


( ͡º ͜ʖ͡º) No, rzeczywiście tylko trochę.
@Luka_Wars: OP w analizie tego jaką partią jest PO wciął pod uwagę ich działanie i dokonania podczas kadencji, nie postulaty przed wyborami. Zauważyłem już dawno że środowiska lewicowe lubią niewygodnych polityków popychać w ramiona prawicy jak np. lidera narodowo-socjalistycznej partii A. Hitlera czy jego przyjaciela Mussoliniego. Może jeszcze Stalin był z prawicy?
OP w analizie tego jaką partią jest PO wciął pod uwagę ich działanie i dokonania podczas kadencji, nie postulaty przed wyborami.


@YodaMonster: Rozumiem, że partii takich jak KORWiN nie można klasyfikować, ponieważ nigdy nie rządziły, zgadza się?

Zauważyłem już dawno że środowiska lewicowe lubią niewygodnych polityków popychać w ramiona prawicy jak np. lidera narodowo-socjalistycznej partii A. Hitlera czy jego przyjaciela Mussoliniego.


Nie do końca. Faszyzm włoski i hitlerowski nazizm opierały się
@Luka_Wars: Wierzę że każdy polityk chce mnie oszukać więc nie wierzę całkowicie w program jakiejkolwiek partii, dzielę więc je na te które mnie już oszukiwały (post-solidarnościowy blok z PO, PiSem, SLD i PSL) i te które jeszcze nie zrobiły nic złego i raczej gorsze nie będą. Część polityków można oceniać na podstawie życiorysu, często nawet korzeni więc poziom zaufania do różnych polityków nigdy nie rządzących jest różny ale najważniejsze w głosowaniu
@YodaMonster: Nie chodzi o twoje wierzenia tylko o metodologię badań politologicznych. Niestety dla ciebie partię identyfikujemy także na podstawie programu wyborczego jak i elektoratu, w który ugrupowanie celuje.

A co do faszyzmu opierającego się na prawicowym nacjonalizmie to mam tu fragment wikipedii. W podstawówce wygrywałem konkursy z mitologii greckiej, obecnie współczesne mity są mi znane.


Studenci na I roku ganiani są za Wikipedię, na której często napisane są bzdury, ale myślę,