Wpis z mikrobloga

#pasta
Mam 18 lat i jak zapewne myslicie jestem stulejem jak wiekszosc anonow zreszta.Nigdy nie pocalowalem dziewczyny ani nie trzymalem za reke.Nie mam kolegow bylem zawsze posmiewiskiem na podworku jak i wszkole,kiedy moi rowiesnicy chlali,ruchali tepe szmaty i mieli karyny ja siedzialem przed komputerem. Hobby:walenie konia,gierki i cisniecie cebulakow na teamspeaku iks de.Osiagniecia: wygralem trzecie miejsce w konkursie z wiedzy biblijnej,bo mame jest wierzoncom i praktykujoncom prawdziwa katoliczka i jak bylem maly to mame brala mnie za raczke i chodzilismy razem na wszystkie roraty.Zadnej #!$%@? nie opuscilismy a jakbym opuscil mame by mnie straszyla januszem pawlaczem II ze mnie ukarze.Ale nie bede opowiadac o moim #!$%@?,anonki o nie! To co mi sie przydarzylo zamienilo by mozgi kazdego z was w kremowke wadowicka.Byla wtedy niedziela,czas mszy mamele sciagnela mnie z lozka juz o piatej nad ranem bo kto rano wstaje temu pawlacz daje hehe. Mame zrobila mi sniadanie i kazala mi odmowic piec zdrowasiek bo to grzech nie podziekowac bogu za takie dary jak herbatka lipton,i dwie kromki z bialym serem wiejskim,ktory mame kupowala od sasiadki bo miala gospodarstwo wiejskie i chodzila co tydzien i sprzedawala swiezutki serek prosto ze wsi,a mamele tak slinka ciekla ze zawsze kupowala xD.Po zjedzeniu pysznego i zdrowego sniadanka mame poszla sie oporzadzic do lazienki a ja ubralem moj specjalny garnitur do kosciola ktory mame mi sprowadzila podobno prosto z przemytu z wloch.Wtedy anony byla wazna okazja,prawie swieto narodowe bo miala przyjechac wazna koscielna osobistosc niewiadomo kto bo to ma byc niespodzianka,hehe zawsze uwielbialem niespodzianki xD.Powiedzialem mame ze pojde przodem pierwszy do kosciola hehe kozak,a mame byla ze mnie taka dumna ze ma takiego katolickiego i milujacego janusza pawlacza drugiego synka az mnie usciskala i zaczela plakac ze szczescia heheszki. Wychodze z domu w moim pieknym garniturze z przemytu i ide spokojnie ulica w strone mojej parafii pod wezwaniem Jana Gawla Pawla trzeciego,papieza ktory zostal czlowiekiem xD. ide wyprostowany,pokazujac swoja dume samca alfa i pokazujac cebulako biedakom moj garnitur z przemytu wywolujac potworny bol dupska i fale nienawisci tym ze nie majo takiego garniaka jak ja,poczulem sie jak sam bog albo korwin krul mikke w swojej olsniewajacej muszce.Na sama mysl o pogromcy tysiaca lewakow poczulem przyplyw dumy i zaczalem patrzec pogardliwym wzrokiem na ludzi i nim sie obejrzalem bylem pod mojom parafiom.Jeszcze nikt nie wszedl do kosciolka bo wszyscy czekali na goscia specjalnego,nawet stare babcie ubraly mocherowe berety ubraly sie elegancko,nawet wyperfumowaly jakims cebulackim xD.Opowiadajac sobie o tym ze pod swoim blokiem to widzialy swoje kolezanki ktore przyjechaly bardzo eleganckim samochodem z warszawy wraz z mezami corek,albo jak wygonily zula spod klatki ktory spal na materacu ze styropianu.Ogolnie jak kazda opowiadala ile to zdrowasiek odmawiala i kogo widziala pod blokiem to pare innych jej wtorowalo smiejac sie z sytuacjii.i wtem przyjechala dluga czarna limuzyna z dwoma samochowami przed soba i z tylu pewnie ochrona.drzwi sie otwarly i wyszedl z nich a raczej wypadl na glebe pijany biskup.byl to nikt inny jak sam slawoj "flacha" glodz gladkowski.Nie moglem uwierzyc wlasnym oczom ze taka osobistosc uraczyla nasza cebulacka zabita dechami i wypelniona sraka miejscowosc. flacha,podniosl sie otrzepal i ze wscieklosci rzucil flaszka sobieskiego w tlum wiwatujacych i rzucajacych mu platki rozane zastepow mocherowych beretow mowiac ze te daniele to #!$%@? do dekoracyjnych mialy byc i do szopki swiatecznej xD. Tlum zaczal wrzeszczec bo kazdy chcial miec butelke sobieskiego tylko dla siebie bo sam arcybiskup ja dotykal i oczekiwali cudownego uzdrowienia.Kiedy tlusty biskup sie otrzasnal zauwazylem mojego plebana ktory dawal odpusty za zlocisze polskie i jak zawsze chodzil po koledach to mame mu dawala w kopercie ze swojej emerytury 100 zlotych bo ksieza tacy biedni hehe a pozatym on zawsze oczekiwal tych 100 zlotych bo mowil ze jesli mu nie damy to Habemus Papam nas pokarze xD No i anonki on tam stal z chlebem i sola,#!$%@? chlebem i sola! a Arcybiskup spojrzal na niego jak na idiote i zjadl ten chleb i sol XDDD. Po tym wszystkim stado starych babc zaczelo wymachiwac arcybiskupowi i zaczely dotykac jego szat oczekujac uzdrowienia w wierze.W koncu ochrona arcybiskupa Flachy rozpychala babcie,i pozwolila wejsc plebanowi i arcybiskupowi do srodka kosciola i zaczac msze.W koncu atmosfera sie nieco uspokoila i zaczela sie msza swieta No i wyobrazcie sobie ananiasze co bylo dalej xD.Zamiast plebana msze prowadzil sam flacha mowiac ze to co o nim mowia w telewizji to nie prawda bo to jest propaganda PO i rzadu,ze telewizja i prasa polskojezyczna obrzuca go blotem i zeby nie wierzyli w te klamstwa,no i ze papiez franciszek to tak naprawde sluga szatana i ze najwiekszym papiezem wszechczasow byl janusz pawlacz.Po swoim ognistym przemowieniu biskupiasz lyknal sobie po kielichu wodki bo mowil ze to jest wodka poswiecona przez samego pawlacza hehe.po jego przemowieniu nadszedl czas zbierania daniny tj. ofiary XD,a ja przypomnialem sobie ze nie mam ze sobo portfela no i jak podszedl do mnie pleban zbierajac danine to powiedzialem ze zapomnialem portfela a babcie z tylu mojego miejsca zaczely mowic: Na kosciol nie dasz ty gnoju? A moze ty jestes slugo szatana ty szatanisto maly? Slyszalyscie? Na kosciol nie chce dac ani na pawlacza! Wyniesc go z kosciola #!$%@? zydowskiego! no i pleban przylaczyl sie do wynoszenia mnie z kosciola ale najpierw zdarli ze mnie garnitur ;_; az do samych majtek i kiedy wyrzucili mnie na zbity ryj

bylo slychac krzyki i smiechy arcybiskupa i plebana ze moj garnitur pojdzie na cele sakralne i zebym nigdy sie nie pokazywal bo bede ruchany i tak w piekle przez pawlacza i jego slugi. Zaplakany i w samych majtkach pobieglem do domu.ludzie nie szczedzili mi smiechow na moj widok a nawet koledzy z gimbazy wolali za mno: biegnij biegnij gola #!$%@?! I tak nie bedziesz mial zadnych kolegow #!$%@?! Do komputera szmato!No i dzisiaj to napisalem anonki,lecz ja nie popuszcze tak latwo o nie! Moja zemsta bedzie slodka!
  • 5