Wpis z mikrobloga

w koncu od praktycznie 2 tygodni pierwsze normalne sniadanie. musialem wyciac migdaly ze wzgledu na to, ze co chwila chorowalem na angine. po zabiegu musialem zmienic diete na bardziej papkowata (serki itp). plus nic goracego, ostego (w sumie i tak nie jadam) i czegokolwiek co mogloby podraznic (chleb bez skorki, mieso tylko gotowane, bez panierki).

trzymajcie kciuki zebym to zjadl wszystko bez zadnych przeszkod ()

#dziendobry #sniadanie
imo0mfg - w koncu od praktycznie 2 tygodni pierwsze normalne sniadanie. musialem wyci...

źródło: comment_qpGYLXC2fho0Nib9x37n3gXsEv6dJJ8C.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@imo0mfg: byłem przekonany, że teraz nie wycina się już migdałów, że to taki relikt przeszłości, sam bym usunął bo mam przerośnięte i chrapie przez to w nocy jak leżę na plecach, swoją drogą to smacznego cumplu
  • Odpowiedz
@Bergkamp: u mnie akurat jest ok, glos mi sie nie zmienil, bardzo sie oszczedzalem przez te 2 tygodnie, praktycznie malo mowilem, jadlem zimne, nic cieplego i w sumie malo (schudlem 4kg :D), do grania w csa nawet wrocilem dopiero jakies 2/3 dni temu. teraz jest juz ok w miare, jeszcze nie wszystko sie do konca zagoilo, ale mysle, ze do konca tygodnia powinno byc ok
  • Odpowiedz
@czternastaczydziesci: dziekuje :).

wiesz co to zalezy, u mnie po prostu co miesiac wracala angina, praktycznie od listopada do czerwca chorowalem miesiac w miesiac. myslalem na poczatku, ze to po prostu kwestia slabego organizmu (choroby lykam jak mlody pelikan ( ͡° ͜ʖ ͡°)), ale poszedlem na badania (mogla to byc mononukleoza, ale sie nie potwierdzila) wiec dostalem skierowanie na zabieg usuniecia migdalow.
  • Odpowiedz
@SScherzo: wiesz co wywalczylem na tydzien (proponowano mi 2), bo myslalem, ze tyle wystarczy, ale nie ma co sie ludzic - potrzeba minimum 2 tygodnie po zabiegu, a i tak po tym czasie nie mozna jeszcze sobie pozwalac na jakies ostre jedzenie itp.

po tygodniu musialem isc po przedluzenie urlopu, wiec ostatecznie siedze juz 2 tydzien w domu.
  • Odpowiedz
@imo0mfg: ale nie można w ogole z domu wychodzic podczas rekonwalescencji? bo rozumiem, że trzeba zmienić dietę i się oszczędzać, ale jak bardzo? pytam, bo sama sie zastanawiam od dawna nad usunięciem swoich, mam przerośnięte i sprawiają mi dyskomfort przy przełykaniu itp. i zastanawiam sie, czy gra jest warta świeczki. ale samo sie nie poprawi, wiec chyba sie zdecyduje jesli bedą wskazania ku temu.
  • Odpowiedz
@SScherzo: najlepiej nie wychodzic, powiem Ci tak:

- przez pierwsze dni (nawet do tygodnia po zabiegu) bedziesz miala nadmiar sliny w ustach wiec lepiej to w domu przesiedziec, bo bedziesz praktycznie caly czas pluc (ja zuzylem jakies 2 rolki papieru toaletowego odrywajac po listku),
- gardlo warto pooszczedzac mimo wszystko i najlepiej nigdzie nie wychodzic przez ten czas (chodzi o to, zeby sie jeszcze czyms nie zarazic),
- wiesz ja
  • Odpowiedz