Wpis z mikrobloga

Idę za ciosem:
- 17.10, sobota
- Śnieżnik

Trasa: pic rel (legenda: ziele angielskie - atrakcja, kminek - trasa)

Atrakcje: Jaskinia Niedźwiedzia (20zł) albo Kopalnia Uranu (15zł) (linków nie daję bo nikt nie czyta ;))
Do Jaskini NIedźwiedziej należy rezerwować bilety, więc trzeba zadeklarować się wcześniej. W regulaminie jest napisane, że w przypadku niewykorzystania biletów zobowiązuję się i tak zapłacić. Nie jestem na tyle bogaty, aby płacić za kogoś, więc trzeba dać mi pieniądze wcześniej (o ile będą jeszcze miejsca). W poniedziałek chciałbym zarezerwować bilety.
Jak nie wyjdzie ta opcja zostaje Kopalnia Uranu lub plan rezerwowy, który na razie objęty jest tajemnicą.

Organizacyjnie tak samo jak za pierwszym razem: parę osób z samochodem zabiera resztę, reszta dokłada się do paliwa i spotykamy się na miejscu.

@tymmej @osiemnascie @hipotrofia @gucios @Madlen_ @fanfarek @austra @yupik @jakosdajerade @BostonGeorge @rbielawski @DivineDevil @kilcars @Dahald @jakis_dlugi_login_co_ma_35_znakow__ @Wqurzak @soosh071 @jarqus @jgwfsd

Szczególnie chciałbym zaprosić osoby z pierwszego wyjazdu :)

#gorywewroclawiu
#trocheruchuwewroclawiu
Pobierz t.....j - Idę za ciosem:
- 17.10, sobota
- Śnieżnik

Trasa: pic rel (legenda: zie...
źródło: comment_pUw622frPm81KZwlj7mTTz7gUI9h1aJa.jpg
  • 115
@bluehawaii91: dlatego użyłem do zaprezentowania trasy, a nie gotowania
@rbielawski: jeżeli uda się wariant z Jaskinią, to musisz wiedzieć wcześniej
@Wozyack: nie będę się chwalił. Chodzenia i przewyższenia wyszło niewiele, teraz będzie więcej
@fanfarek: nie będę się chwalił
@austra: nie wierzę w pogody dwudniowe, a co dopiero dwutygodniowe. Poza tym w deszczu też można iść ;)
@Madlen_: długość, czas trwania: więcej. zmęczenie: mam nadzieję, że mniejsze.
nie będę się chwalił.


@tymmej: Nie potrzebuję chwalenia, a raczej określenia niezbędnego minimum kondycyjnego do przejścia trasy ;) btw. na Śnieżniku byłem już raz, w zimie, 10 lat temu. Teraz mam inną (mniejszą) kondycję i chciałem spróbować oszacować, jak wypadłbym na tle grupy (rok temu byłem "słabszy", a udało mi się jakoś chodzić po Górach Sowich) - nie chcę spowalniać grupy.
@Wozyack: @fanfarek: @austra: Aaa zapomniałem wystawić oceny.
Górski profesjonalizm @tymmej 9/10
Kakało @Madlen_ 7/10 na zachętę xD
Wrażenia wizualne 8/10
Gość co myśli, że jest Batmanem xD 10/10
Piżama w dinozaury 10/10 :3
Miecz, który jakiś gówniak zgubił, a ja wziąłem 10/10 :x
Homoseksualne żarty 5/10 :<
Zalana łódka i Charon obijający nas o skały 1/10
Włodarzowy przewodnik, który wiedział mniej niż ja po obejrzeniu 5min filmu 3/10
Chrapanie