Wpis z mikrobloga

@Kick_Ass: w bmw nigdy tanio nie bylo. Placisz za znaczek i renome. Takie zycie. To ogloszenie honda plaza. Do odbioru w listopadzie w 3 dostepnych malowaniach. Czyli cena ponizej 50 za nowke bedzie mozliwa. No ciekawe
@Kick_Ass:
@blubi_su: tanio? inny target? wy chyba przespaliscie to co mowili na prezentacji :P
cena specjalnie nie jest zawyżona, zeby wiekszosc bylo stac na ten motocykl :)

i blubi zmartwie Cie ale target jest ten sam..
@afrykanczyk: @Stitch: Ja #!$%@?, male wy macie ból dupy o to że BMW kosztuje swoje :D A ja kompletnie o czym innym. Chodzi mi o zastosowanie tych motocykli. GS nie wjedzie tam gdzie Africa. To sa konstrukcyjnie dwa inne motocykle więc jasne jest że też dwa inne targety. Bólodupcy :P
@blubi_su: no wiadomo że tak jeden do jeden to nie będzie to samo, crosstourer bardziej z założenia podobny pewnie do gs-a ale tu większej różnicy nie widzę. Koła sobie można dopasować, wagowo w zasadzie to samo, więc nadal nie wiem w czym miały by być aż tak rozbieżne?
@Stitch: GS to bardziej wygodna kanapa która okazjonalnie możesz wjechać w szuter i lekki teren. Africę bardzo łatwo przeprojektujesz w full offroad. Zobacz na wagę obu motocykli. Żeby zrobić z GS full offroad musisz po pierwsze wsadzić dodatkowe 50k po drugie musisz mieć 2 metry wzrostu i 140kg krzepy :P
@Kick_Ass: Różnica to 50kg, a to bardzo dużo :P
@afrykanczyk: porównujesz apple z acerem? jakościowo acer , szczególnie w biznesówkach , jest bardzo dobry, obczaj model S7. Myślę że jakby my wgrać iOs-a i zamienić znaczki to nikt by nie narzekał :) A cenowo praktycznie 2xtaniej za porównywalny wydajnosciowo. :)