Wpis z mikrobloga

@void1984: lawl, śmiesznyś.

Nie, nie jasne.
Ewidentnie widać, że to nie jest wymierzoe ani w żydow ani w muslinów.
Wszystkie motywy w komiksie są katolickie, żaden nie jest
  • Odpowiedz
śmiesznyś

@Laserade: Kończy się wiedza - zaczynają wycieczki osobiste. Typowe.

Wszystkie motywy w komiksie są katolickie, żaden nie jest muslimski.

Mylisz się. Motyw z fałszywymi dinozaurami ewidentnie nie jest katolicki. Katolicy nie mają z tym problemu. Podaj choć jeden cytat katolickiego autorytetu na potwierdzenie Twojej
  • Odpowiedz
@void1984: lawl, po co tak wykręcasz kota ogonem, mowa o tym co przedstawia komiks. Komiks przedstawia drwinę TYLKO z religii katolickiej.

Nie widzę na nim typa w turbanie kłócącego się nt. dinozaurów.
To, że sam motyw dinozaurów się powtarza nie zmienia tego K-T-O jest przedstawiony w komiksie i z kogo jest żart, że jest pijakiem, kontaktuje się z diabłem itp.

I podpowiem ci - to nie allah, jakkolwiek tego nie
  • Odpowiedz
@void1984: jednak muszę tu wrócić na moment. @Laserade ma racje. Czym innym jest to, że mówisz prawdę i pokazujesz związek tych religii ze sobią, a czym innym jest humor skierowany w konkretną grupę wyznaniową. Myślę, że jakby dobrze polurkował neta, to zaraz byś znalazł kilku katolickich przodowników wypierających istnienie dinozaurów z powodu braku ich obecności w Stary Testamencie. I w sumie dopiero od niedawna kościół stara się je jakoś
  • Odpowiedz
Komiks przedstawia drwinę TYLKO z religii katolickiej.

@Laserade: Bzdura. Katolicy nie wierzą w to że dinozaury są fałszywe.

Kto stworzył dinozaury. Podpowiem Ci - Allah. Przynajmniej według ludzi wierzących w Abrahama i resztę Tory. Czyli m.in. muzułmanów.
  • Odpowiedz
Myślę, że jakby dobrze polurkował neta, to zaraz byś znalazł kilku katolickich przodowników wypierających istnienie dinozaurów z powodu braku ich obecności w Stary Testamencie.

@mojemacki: Na pewno katolickich? Spotkałem się tylko z amerykańskimi nie-katolickimi kościołami stojącymi na stanowisku dosłownej interpretacji biblii.
  • Odpowiedz
W islamie nie ma diabła.

@Laserade: Bzdura, co wykazałem już powyżej.

Nie ma chmurek. Bóg nie jest przedstawiony jako starszy Pan na chmurkach.

Bóg nie ma realnej postaci, więc jak go się przestawi to sprawa
  • Odpowiedz
@void1984: Nie zauwazylem tego o szatanie .. .czyli w islamie tez nazywa sie lucyfer ? Chyba nie.
A forma przedstawienia tego ewidentnie wskazuje na wiarę katolicką.

musliny się o to nie oburzą, bo wiedzą, że nie dotyczy to ich.
Co innego brodacz z bombą w
  • Odpowiedz
A forma przedstawienia tego ewidentnie wskazuje na wiarę katolicką.

@Laserade: Komiks wyraźnie nie odwołuje się do katolicyzmu, a mity z którymi walczy nie są katolickie. Zupełnie przypadkiem jest to też bóg katolików i muzułmanów.
Sprawdziłeś już KKK 841? W jaki więc sposób komiks może dotyczyć katolików, a nie dotyczyć muzułmanów?
  • Odpowiedz
@void1984: to ty skończ trollować, po co wtrącasz tu wzmnianki takie ?

Nikogo nie obchodzi w co technicznie którzy wierzą.
Sednem sprawy jest to, że użyte motywy WYRAŹNIE WSKAZUJĄ o którą religię chodzi.
Tak jak w obrazku, który ja dałem, wszystkie motywy wyraźnie wskazują, że chodzi o
  • Odpowiedz
@mojemacki: on nie trolluje, tylko jest lewakiem, naprawdę w to wierzy. To taka sytuacja, gdy ktoś jest na tyle durny, że zakładasz, że to nie możliwe żeby ktoś był tak głupi i to musi być żart.
Ale to nie jest żart ... to po prostu zlewaczenie.
  • Odpowiedz