Wpis z mikrobloga

Dobra KUC HOT NEWS
Film o Korwinie to dokument, i składa się z filmów ze spotkań przed wyborami do PE przeplatanych wypowiedziami z otoczenia Korwina, jak i jego przeciwników.
Jak dla mnie nie jest to ani jakaś apoteoza Janusza, ani film przeciw niemu- po prostu dokument przedstawiający życie człowieka, którego jedynym celem jest głoszenie idei.
Ładnie pokazali manipulacje medialne o kobietach i niepełnosprawnych, była też część

Korwin vs Korwin

w której jest o tym, jak traci poparcie przez kontrowersyjne wypowiedzi.
Jest wiele wypowiedzi gdzie #kukiz chwali Korwina- podejrzewam że tymi fragmentami będzie ostro orany na facebooku. Ogólnie są fragmenty, które na stałe wejdą do kanonu internetowych memów.
Jakbym miał cały ten film streścić w jednym zdaniu to jego wymowa jest taka:

Korwin to sympatyczny człowiek poświęcający swoje życie idei, czasem coś palnie ale już taki jest i nikt go nie zmieni


Pytałem reżysera i film będzie dostępny w internecie przed wyboramu. W miarę przyjemnie się go ogląda i na pewno posłuży do przekonania niejednego nie przekonanego. Szczególnie do odkłamywania jego wizerunku medialnego.
Reżyser też zdziwił się że jako kuc odbieram film pozytywnie, mówił że nie jeden narzekał że film jest anty-korwinowy.

#korwin #korwinthemovie #4kuce #4konserwy #neuropa
  • 25
@gupilogin: samej idei to mało, często przewija się że

Dobry Rosjanin nienawidził ZSRR, Niemiec III rzeszy, a europejczyk UE


fragmenty wystąpień to max 2 min gadki Korwina, później są jako tło- widać tłumy, i gada np. Michalkiewicz
@gupilogin: no jest sporo o jego działalności od początku UPR, ale to nie jest typowy wykład Korwina o tym jak nas państwo okrada, o nakazach i zakazach(choć o pasach jest)
@Adi32: nie widziałem ani jednego gimbusa, średnia wieku z 25 lat, dużo studentów, byli też ludzie na pewno po 60-tce Na oko 70% mężczyźni, dziewczyny w większości z partnerami, mało która sama z siebie.
Tyle danych demografivznych
nie jeden narzekał że film jest anty-korwinowy


@QBA__: No właśnie. Ja nie wiem czy to najlepsza rzecz do pokazania nieprzekonanym. Wydźwięk filmu jest pozytywny, ale niestety nie przedstawia Korwina jako kogoś kto nadaje się do tego, aby rządzić 40-milionowym krajem, ani do tego by tworzyć rząd na stanowisku premiera. Sporo jest wypowiedzi o problemach w partii, o słabej organizacji Korwina. Film więc pokazuje wady całego środowiska, a to na pewno nie
@Jah00: Zależy jak na to patrzeć, do Korwina jako człowieka zachęca, odkłamuje to że chce strzelać do niepełnosprawnych kobiet i odbierać im prawa wyborcze.
Moim zdaniem jest tak że większość ludzi się polityką nie interesuje, oni zwracają uwagę właśnie na te pozostałe pierdoły i na przykład mój ojciec-leming wychowywany przez tv pierwsze co zrobił jak zobaczył Korwina w debacie prezydenckiej to zaczął drzeć mordę:

NO NAPEWNO.... TY BYŚ CHCIOŁ #!$%@? SZCZYLAĆ
@QBA__: Ludzie po 40-stce są już straceni. Nawet w filmie było powiedziane, że 25 lat temu postulat prywatnej służby zdrowia wywoływał ogromny szok u ludzi, którzy całe życie przeżyli w komunie. Więc to jeszcze inna sprawa. Ale masz rację, trudno powiedzieć na co zwracają uwagę tacy przeciętni wyborcy. Tylko jeszcze trzeba ich zmusić do obejrzenia 1,5h filmu, co łatwe nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jah00: ale ten film jest w miarę przystępny, i łatwiej przekona statystycznego Janusza niż 50-kompilacja masakr lewaków na YT.

Co do ludzi 40-60 nie wiem czy zauważyłeś, ale takich na sali praktycznie nie było, może poza babką co przyszła z synem, a sama popierała Kukiza i została z miejsca zaorana
@QBA__: Byli, byli.. spokojnie z 50 takich ludzi byś znalazł na sali, sam siedziałem obok dwóch 50+, nie mówiąc już o Ryfińskim który zadał pytanie.