Wpis z mikrobloga

Dobra KUC HOT NEWS
Film o Korwinie to dokument, i składa się z filmów ze spotkań przed wyborami do PE przeplatanych wypowiedziami z otoczenia Korwina, jak i jego przeciwników.
Jak dla mnie nie jest to ani jakaś apoteoza Janusza, ani film przeciw niemu- po prostu dokument przedstawiający życie człowieka, którego jedynym celem jest głoszenie idei.
Ładnie pokazali manipulacje medialne o kobietach i niepełnosprawnych, była też część

Korwin vs Korwin

w której jest o tym, jak traci poparcie przez kontrowersyjne wypowiedzi.
Jest wiele wypowiedzi gdzie #kukiz chwali Korwina- podejrzewam że tymi fragmentami będzie ostro orany na facebooku. Ogólnie są fragmenty, które na stałe wejdą do kanonu internetowych memów.
Jakbym miał cały ten film streścić w jednym zdaniu to jego wymowa jest taka:

Korwin to sympatyczny człowiek poświęcający swoje życie idei, czasem coś palnie ale już taki jest i nikt go nie zmieni


Pytałem reżysera i film będzie dostępny w internecie przed wyboramu. W miarę przyjemnie się go ogląda i na pewno posłuży do przekonania niejednego nie przekonanego. Szczególnie do odkłamywania jego wizerunku medialnego.
Reżyser też zdziwił się że jako kuc odbieram film pozytywnie, mówił że nie jeden narzekał że film jest anty-korwinowy.

#korwin #korwinthemovie #4kuce #4konserwy #neuropa
  • 25
  • Odpowiedz
Film bardzo miło się ogląda. Jest to dokument przedstawiający Korwina, a nie idee, które głosi, które są oczywiście ważnym elementem filmu, ale objaśnienie ich szczegółowo trwałoby zbyt długo. Poza tym wtedy film byłby zwykłą reklamą, a nie dokumentem przedstawiającym życie i działalność Korwina.
Moim zdaniem bardzo udany film i warty obejrzenia.
  • Odpowiedz
Wilk i Szpanelewski zapewne będą sie wycofywać ze swoich wypowiedzi. Kukiz w zasadzie też. Mam nadzieje że internet zrobi swoje
  • Odpowiedz