Wpis z mikrobloga

@stresS: Ja nie wiem o co masz ból dupy. To działa na tej samej zasadzie jak w realnym swiecie. Są komisy samochodowe które kupia samochód taniej niż jest realnie warty. Ludzie sprzedają bo potrzebują kasę, a komis odsprzeda drożej bo może sobie na to pozwolić i poczekać ;) A ja studiując wolę sobię pobawić się na steamie i w sumie lepszy pieniądz jak normalnie pracować w tym naszym kraju :)

edit:
@Reven16: zainwestuj lepiej w kursy, albo pracuj gdzie masz opcje, bo tradeingu z csa w CV nie wpiszesz, a później płaczecie, że po studiach ludzie na bezrobociu siedzą, ale tak to jest jak rodzice wszystko dają
@stresS: Studiujac dziennie nie znajde pracy w swoim zawodzie(budownictwo) więc zostane przy tym. I nie nic nie dostaje od rodziców. Na #!$%@? wysuwasz takie wnioski jak nie znasz sytuacji każdej osoby ?:> Tak wpisze sobie w cv rozkladanie towaru w tesco. Na pewno pomoże szukając posady na stanowisku inżyniera ^^
@stresS: No i się ciesze :) Ale Naprawde studiuje dziennie utrzymując się sam z wyjazdów za granicę więc rly nie oceniaj mnie w ten sposób ;) Ty nie poszedłeś na studia ok, szczerze chyba lepszy wybór, mój był inny ;) Ale utrzymuje sie sam sam opłacam rachunki i wszystko a że sobie dorobie na steam dobrą wypłate to chyba lepiej niz mam isc w nocy towar rozkladac ;)
@Reven16: Już zakończyłem studia, ale na innym kierunku, nie oceniam Cię, tylko dobrze Ci radzę, popularność na csa przeminie jak na minecrafta, każdy robi co uważa za stosowne. Sam często staję się ofiarą scamu, więc staję w obronie innych ludzi, którzy dostają #!$%@? lowaballe.
@stresS: Doskonale o tym wiem ;) Zostal mi rok studiow to je dokoncze ;) Nie traktuje tego raczej jak pracy a przyjemnosc. Z cieakowsci jak mozna zostac oscammowany ? Zabezpiecz poczte, steama telefonem i nikt Ci nic nie zrobi ;)