Wpis z mikrobloga

@Aerials: bo ty jako kobieta kierujesz się wyglądem, żeby zegarek pasował do czegoś itp.
faceci lubią funkcjonalność - przede wszystkim ma działać, a dopiero potem wyglądać

Oczywiście to jest generalizowanie.
  • Odpowiedz
@naciski: Fakt - chcę, zeby mój zegarek dobrze wyglądał, dlatego nie zawsze na nim oszczędzam. Zegarki, które mam są moim zdaniem funkcjonalne. Ale oczywiście każdy potrzebuje czegoś innego. :)
  • Odpowiedz
@Aerials: pokaż swój najlepszy zegarek, na którym nie oszczędzałaś, bo szczerze wątpię, że jesteś świadoma jaki mechanizm masz w środku :-)

@D4kai pokazał tamten z jednego powodu - za 80zł kupił zegarek Seiko z mechanizmem automatycznym. Podczas, gdy ten ubraniowy Lacoste pewnie kosztuje 600 i śmiga na najtańszym kwarcu. A w tej cenie już można uderzać w np. Orienty na japońskich mechanizmach, które dobrze utrzymywane są w stanie przeżyć właściciela. Nie
  • Odpowiedz
@D4kai pokazał tamten z jednego powodu - za 80zł kupił zegarek Seiko z mechanizmem automatycznym. Podczas, gdy ten ubraniowy Lacoste pewnie kosztuje 600 i śmiga na najtańszym kwarcu. A w tej cenie już można uderzać w np. Orienty na japońskich mechanizmach, które dobrze utrzymywane są w stanie przeżyć właściciela. Nie chodziło o wygląd, lecz o kontrast pomiędzy ceną i jakością wykonania zegarka, posiadającego zdecydowanie lepszy werk.


@LeMoore: Dokładnie o to to,
  • Odpowiedz
@LeMoore: Kilka zegarków wybierałam z niebieskim, wiec mogę być spokojna o mechanizm :) Dodatkowo cześć z nich mam już od wielu lat. Zegarek, który dostałam na osiemnastkę dopiero niedawno stanął, poza tym nie raz spadł mi na ziemię :) Mi to pasuje, nie mam powodu do narzekania.
  • Odpowiedz
@LeMoore: Ziomek, jeśli miałabym nosić taki zegarek jak ten wrzucony wyżej, z zajebistym mechanizmem, paypassem i #!$%@? wie czym, ale wyglądający jak ten od ruskich za 5 zł, to wolałabym sprawdzać godzinę w telefonie. :)
  • Odpowiedz
@naciski: chyba śnisz jaka funkcjonalność? Zegarek ma mieć jedną funkcję, wskazywać aktualny czas. Pozatym faceci też głównie kierują się projektem zegarka, tak aby pasował do ich osobowości, stylu ubioru, itp. W kwestii zegarka na zdjeciu to chójowy w chój ale dla 21 latka styknie
  • Odpowiedz
@Aerials: zadałem normalne pytanie. Cena zegarka może brać się albo z użytych materiałów lub z mechanizmu, cała reszta to brand. Zegarki modowe to nie biżuteria, chodzą na kwarcach za $5 a ze względu na logo firmy odzieżowej kosztują po 500, 700 czy 1000 złotych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zamiast spinać dupę o to, że ktoś uczy Cię nowych rzeczy przyjmij to do wiadomości, być może ta wiedza
  • Odpowiedz