Wpis z mikrobloga

Mireczki, jest jakas latwa prosta metoda na szybką zmiane urządzenia na którym odtwarza się dzwiek w Windowsie?
Mam podpiete glowniki z tylu, do przedniego panelu sluchawki i chcialbym to jakos zgrabnie przelaczac.
Ktos cos?
#komputer #pcmasterrace
  • 12
@ZetarXenil: @streetpunkpl: tyle, że to nie działa dla dzwięku który już idzie np. z gier - w sensie jak gra zaczeła grać na słuchawkach to nawet jak zmienie domyslne urzadzenie to i tak leci na sluchawkach, aż do restartu gry
@M4ks: W sensie mogę kierować dźwięk gdzie chcę i jak chcę, oczywiście kiedy działa :P.
A do grania mam innego kompa, ale tam tylko gram więc tasowanie dźwiękiem nie jest problemem.
@Colek: Ale nadal to nie rozwiązuje jego problemu " tyle, że to nie działa dla dzwięku który już idzie np. z gier - w sensie jak gra zaczeła grać na słuchawkach to nawet jak zmienie domyslne urzadzenie to i tak leci na sluchawkach, aż do restartu gry"
świetna rada. Bardzo pomocna.


@M4ks: Faktycznie świetna i pomocna. Sam tak robię i mi to w ogóle nie przeszkadza. Przypiąłem sobie w menu start skrót do ustawień dzwięku i całość zajmuje mi max 2 sekundy.