Wpis z mikrobloga

Witam mirków, siedze właśnie w #pracbaza na #nocnazmiana, jeszcze jest dość wcześnie, ale jak co wieczór bierze mnie na przemyślenia egzystencjonalne. Otóż jestem studentem akademii morskiej w Szczecinie. Poczatkowo studia bardzo mi sie podobaly wraz z atmosfera na uczelni oraz perspektywami przyszlej pracy. Od lutego tego roku do lutego 2016 mam czas na odbycie praktyki morskiej. Odrazu po skończeniu sesji zalapalem się na praktykę do jednego z największych polskich armatorów na 4 miesiące. No i niestety po tych 4 miesiącach stwierszam, ze pływanie nie jest dla mnie. Siedze teraz w niezbyt wymagającej pracy, pisze sprawozdanie z praktyk, prace inżynierską i czekam na luty aby zacząć ostatni semestr. Zostało mi pol roku wypływać na morzu do dyplomu oficera, ale tamte 4 miesiące naprawdę wymeczyly mnie psychicznie, juz wrocilem do siebie oraz poznałem fajny #rozowypasek którego tez nie chciałbym zostawiać. Ona teraz w klasie maturalnej, ja będę kończyć studia inżynierskie. Po tym chcemy udać się gdzieś w pozdroz, a po powrocie przeprowadzić się do Wrocławia. I tutaj po krótkim wstępie mam pytanie: politechnika wrocławska na studia magisterskie z informatyki wymagany jest ukończyć dowolny kierunek studiów inżynierskich. Mam teraz czas mógłbym cos nadrobić, ogólnie mirki myślicieli ze dam rade? Sorry za błędy pisze z telefonu
#praca #studia #pytanie #informatyka
  • 2
@reddesk: haha wstęp na tyle zdań zupełnie niepotrzebnie zeby zadać pytanie w jednym zdaniu :) Pozdro marynarzu pieknie twoje kolezanki ze studiów wygladaja w mundurach.Dzis na wałach chrobrego była taka jedna.Chyba pierwszy rocznik bo miała na mundurze jedną belke