Wpis z mikrobloga

@severian: biegam od poczatku roku, z dosc dluga przerwa w marcu (ostatnio dopiero wrocilem) - i biegam wolniej od Ciebie - ale powoli widac poprawe :D Zatem nie przejmuj sie i biegaj :) Popatrz sobie jaki postep zrobil @hqvkamil os stycznia, tylko podziwiac :D
@karvon: Ogólnie jestem dość wysportowany, bo od października raz w tygodniu mam basen z trenerem, 3 razy na tydzień jestem na siłowni od trzech miesięcy. Po prostu nie myślałem, że będę robił aż 8 przerw na spacer w ciągu tego 4,5km. (:
@severian: nie zebym sie znal, ale wydaje mi sie ze trening silowy ma znikomy wplyw na wydolnosc. A jesli to godzina basenu w tygodniu to tez raczej malo. Kiedys ktos wstawial ladny wykres na temat wzrostu wydolnosci przy bieganiu bodaj ze Skarzewskiego (glowy nie dam, ale pewnie ktos zaraz poprawi :D ) i zauwazalny przyrost pojawial sie przy 3 treningach tygodniowo, przy czym przy ponad 5 wzrost juz sie stabilizowal i
@karvon: Nie ma żadnego. Po prostu napisałem to, żeby rozwiać wątpliwości po moim początkowym wpisie, że jestem jakimś brzuchaczem. Nie mogę za dużo biegać, bo chciałbym mimo wszystko utrzymać masę mięśniową. Zależy mi na wycince trochę nadmiarowego body fatu. Bieganie 2x w tygodniu i basen powinny się w tym sprawdzić.