Wpis z mikrobloga

@mroz3: OK Wine Bar, Sukiennice 7, Olszewskiego 128, jak lubicie orientalne klimaty (sushi i generalnie kuchnia japońska) to Szajnochy 11. Bardziej klasycznie dinette (albo di, zawsze mi się myli, które to restauracja, a które to deli), Steinhaus.
@mroz3: Jaką kuchnię preferujecie? I kiedy ta rocznica? Jak chcesz bardzo szykownie to polecam dwie francuskie knajpy położone blisko siebie - Bistro Parisien i La Fe Verte. Ale tam warto robić rezerwacje, bo w piątek z ulicy nie wejdziesz. Jeśli nie mieliście okazji to warto wybrać się do Siesty Trattorii na Ślicznej. Z takich bardziej oklepanych to może po prostu Bernard w Rynku? Naprawdę dobrze karmią, a jak będziesz miał stolik
@mroz3: Masali na rocznicę raczej nie polecam, wystrój lokalu jest trochę fast foodowy, żarcie jak dla mnie przeciętne - a stosunkowo drogie. Knajpa raczej na zwykły wieczór, niż na jakaś okazję. A jak masz blisko do Trattorii, to uderzaj bez dwóch zdań :)

Długo czekałeś, bo pisałem ;)
@w3n5zu: To jest kurna największe przekleństwo polskich lokali. Gdzie nie pójdziesz dostajesz surówkę z białej kapusty. Rzygam tym. Schabowy? Z surówką z białej kapusty. Ryba? Proszę bardzo tutaj suróweczka z białej kapusty. A może warzywo do pierogów? Polecam surówkę z białej kapusty.
#wolnoscodkapusty( ͡° ʖ̯ ͡°)