Wpis z mikrobloga

@rooger: nie oglądałem dziś całego meczu dlatego mogę jedynie powiedzieć, że decyzje personalne bardzo na plus. Dał odpocząć Marcelo i Modriciowi. Wpuścił także Czeryszewa i Vasqueza dla mnie idealnie
@grave: Rotacje ok, szkoda, że nie weszli obaj wcześniej, szkoda, że Benzemy nie zmienił Mayoral.

Ale gra jest makabryczna. Może to od nadmiaru rozgrywających w składzie. Może. Zobaczymy jak będzie wyglądała gra po powrocie Jamesa.

@Clermont: Gra? Na pewno nie.
@rooger: Na pewno tak. Wrzutki to właśnie symbol końca poprzedniego sezonu i bicia głową o ścianę. Trzeba by policzyć wrzutki dzisiaj, może dzisiaj było kilka więcej niż ostatnio, ale generalnie jest więcej poszanowania piłki, konsekwencji i prób skonstruowania czegoś mądrzejszego.
@rooger: A jak mieli grać z tym Malmo? Pewnie lepiej żeby Carlo wrócił i wystawił optymalny skład na jakichś trampkarzy, któryś z podstawowych złapał kontuzję, a na Atletico nie byłoby nawet przyzwoitego zmiennika bo cała ławka nieograna. Pod względem zarządzania kadrą, Carlo jak na razie się przed Benitezem chowa.

Co do formy, to chyba wiesz, że branie pod uwagę ostatniego meczu, gdy kolejny to barka/atleti można sobie wsadzić. Pomijając już to,