Wpis z mikrobloga

#!$%@? mirki co się #!$%@?, 7 HDD w przeciągu ostatnich 5 lat? to ja jestem jakiś HDD kiler czy co #!$%@?, ostatni zakupiony w maju tamtego roku WD RED 2t za grube cebuliony (wcześniej przerobiłem wszystkie możliwe od baracud z czarnych serii po szajsungi i inne) i #!$%@? padł #!$%@? że nawet danych nie zgrałem no #!$%@? mać. Też tak macie? bo ja nie wiem ludzie których znam mają 1 dysk na 10 lat ja nie #!$%@? 10 dysków na 5 lat no co do #!$%@?

#gorzkiezale #boldupy #oswiadczenie #pcmasterrace to gówno czasem, #hdd #it
Pobierz Bermut - #!$%@? mirki co się #!$%@?, 7 HDD w przeciągu ostatnich 5 lat? to ja jestem ...
źródło: comment_eV0iSy1oiC5YmeSKdT2EljrgaBAIKsum.jpg
  • 20
@Kopytko1: ja miałem 3 seagaty z czego 2 baracudy 512 i 1t no i to tak 1-2 lata :) samsung f1 kolo 2 lat wytrzymal pozniej padl, pozniej nie pamietam co bylo ale teaz niecaly rok wytrzymalo i teraz ten padl, no chrystusie panie ile #!$%@? mozna no ja #!$%@?, oby sie z gwarancji wywiazali bo morele.net wezme na celownik i nie omieszkam opisac jak przebiegala gwarancja na wypoku
@Bermut: Nie, mi żaden w przeciągu 15 lat nie nawalił. Używam tylko Samsungów. Tak se teraz myślę że mi nigdy w sumie jakakolwiek część od kompa nie nawaliła ;) A chodzi 24/7. Tak trzymać.
@jezus_cameltoe: mam SSD i HDD wczesniej był 1x SSD i 3x HDD po kolei wszystkie padły ;( mam już dość, właśnie myślałem żeby zamiast gwarancji to dopłacić do 512gb ssd drugiego ale chyba nie ma takiej możliwości...
mam SSD i HDD wczesniej był 1x SSD i 3x HDD po kolei wszystkie padły ;( mam już dość, właśnie myślałem żeby zamiast gwarancji to dopłacić do 512gb ssd drugiego ale chyba nie ma takiej możliwości...


@Bermut: a często masz awarię zasilania w domu? A masz zasilacz awaryjny UPS?