Wpis z mikrobloga

@Kuchasz: Mnie dziś pierwszy raz było zimno właśnie w palce u stóp. Też będę musiał pomyśleć o podwójnych skarpetkach.
Sobota aktualna? Pogoda ma być bardzo fajna. Gdzie byśmy się spotkali i o której?
@Mortal84: W piątek chyba pójdę na rower przed pracą tzn o 3 rano :D Z tego względu że po pracy idę na małe co nieco z kolegami z pracy, około 00:00 powinienem być w domu. Zakładam że w sobotę będę w stanie wstać koło tej 8/9 rano.
@Kuchasz: Niezły hardkor z ciebie, jeśli chcesz takie nocne jazdy uskuteczniać :D
Myślałem, żeby się tam do ciebie wybrać koło południa, o 1:00 bym był, z 2-3 godziny byśmy wspólnie pokręcili i powrót. Co ty na to?
@Mortal84: Będziemy zdychać ^^ Krótkie i strome podjazdy mogą się też zdarzyć w Bielsku-Białej jak pobłądzimy (ze trzy razy już podobną trasą jechałem, za każdym razem błądziłem :d ). Podjazd pod straconkę też jest na probsie, kilka kilometrów podjazdu ale nie aż tak stromego że koło się ślizga.
Mam nadzieję że dysproporcje w możliwościach nie będą Ci jakoś bardzo przeszkadzały, na pewno nie będę narzekał że jest mi ciężko a jak