Wpis z mikrobloga

Nigdy nie zrozumiem jak mozna przywiązać psa w lesie (w tym wypadku 5kg łańcuchem) i zostawić go tam wraz ze szczeniakami na pewna smierć w męczarniach. Jak Ci ludzie to sobie tłumacza ? Zero wyrzutów sumienia ? Wracam do domu na Barwy Szczęścia ? Cieżko mi zaakceptować myśl, ze taki podczłowiek i ja należymy do tego samego gatunku z tej samej planety. #feels #dziendobry #patologia
vanda_el - Nigdy nie zrozumiem jak mozna przywiązać psa w lesie (w tym wypadku 5kg ła...

źródło: comment_YHrhoD0cN0wnj1FfFI2CZGr4oFLTB55R.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
Robiłbym #!$%@? to samo, tylko że po tym jak przywiązałbym jednego z drugim tym łańcuchem to wracałbym po dwóch dniach i strzelał #!$%@? w głowę, zero litości dla tych co zwierzętom takie rzeczy robią.


@czinczinatti: Tak, tak, a teraz idź jeszcze do jakiegoś znaleziska o uchodźcach i napisz, że ciapaci czy czarni to podludzie. Dopełnisz obraz typowego obrońcy żądnych krwii obrońców zwierząt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 16
A to Dżambo. Znaleziony rok temu przywiązany do drzewa. Był cały czas u dziadków, bo w bloku nie byliśmy w stanie tak o niego dbać jak w domu. 2 tygodnie po tym jak go przygarneliśmy zmarł mój dziadek, a pies podczas tej sytuacji (syreny karetki) uciekł. Wrócił wycieńczony w dzień pogrzebu, mimo tego, że był tam tylko 2 tygodnie! 3 tygodnie temu pojawiła się analogiczna sytuacja związana ze śmiercią babci, sytuacja była
Adastam - A to Dżambo. Znaleziony rok temu przywiązany do drzewa. Był cały czas u dzi...

źródło: comment_1BUgCjKGuND76cU4WGE2TRJp65i1M8m0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz