Wpis z mikrobloga

@grochem_o_sciane: Hm... Tak. Alkohol? nie musze sobie powiększać jaj pijąc w parku, mogę równie dobrze napić się w barze. Seriale? Ściągam tylko polskie, jestem masochistą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Prędkosć, dzwonek? Wole jechać dłużej niż sie #!$%@?ć na drzewie. Wszystko ma jakiś cel. Jesli jest czerwone, to wejście wtedy na jezdnie stwarza zagrożenie w ruchu drogowym i ktoś przez to moze stracic zdrowie a nawet i życie.
@Czarny_Mason:

Jesli jest czerwone, to wejście wtedy na jezdnie stwarza zagrożenie w ruchu drogowym i ktoś przez to moze stracic zdrowie a nawet i życie.


może nie na śródce, bo tam to hardcore. ale np. u mnie na osiedlu na porządku dziennym jest taka sytuacja, że czerwone dla pieszych, ulica pusta, kilometr od pasów żadnego auta, a ty człowieku stój jak debil bo zagrożenie ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Czarny_Mason: Smutny z Ciebie typ co nigdy nie wyszedł z kumplami na piwo w plener, jara się Klanem i M jak Miłość, a samochodem jechał tylko jako pasażer z Bla Bla Ca. Żyj sobie zgodnie z prawem jakkolwiek by ono głupie nie było, tylko pamiętaj że jak masz czelność innych moralizować to nadal musisz świecić tak przykładem jak teraz!