Wpis z mikrobloga

No elo #rollercoastertycoon, ogłoszono oficjalną datę premiery RCTW - 10 grudnia (ʘʘ)

http://www.rollercoastertycoon.com/rctw-blog-19-release-date-announcement-and-beta-access-info/

Niestety cena jest dużo wyższa, niż się spodziewałem. Pre-order kosztuje 50$. Martwi mnie też trochę to, że "deluxe edition" z dwoma dodatkowymi mapami, teksturami terenu i maskotką będzie kosztowało dodatkowe 10$ więcej. To mało dodatkowego contentu jak na taką cenę. Mam nadzieję, że wybór map w podstawce będzie duży, a nie "masz tu jedną mapę, a jak chcesz jeszcze dwie to płać 10$ xD". Za taką cenę powinni dostarczyć naprawdę zajebisty produkt. Z drugiej strony to napawa optymizmem, bo jeśli na tyle się wyceniają to muszą mieć dużo do zaoferowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mimo oficjalnej ceny 50$, na steamie gra jest obecnie w przedsprzedaży za 35 euro, a na GMG używając kodu 23PERC-AUTUMN-SAVING można ją kupić za około 23 funty (czyli jakieś 130 zł - aktualnie najtaniej ze wszystkich dystrybutorów).

Nie mogę się doczekać grudnia

#gry #tycoon #atari
kocham_jeze - No elo #rollercoastertycoon, ogłoszono oficjalną datę premiery RCTW - 1...
  • 5
@silon: Szczególnie patrząc na ostatnie dokonania Atari jeśli chodzi o RCT ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wprawdzie to zapowiada się dużo lepiej, ale na tyle mnie do siebie zniechęcili, że powstrzymam się z pre-orderem.