Wpis z mikrobloga

@mattttx: Jak niewiele ? Tak patrzę, że ma mase pozytywnych opinii i rzadko zdarzają się ludzie niezadowoleni. W sumie też mnie zastanawia jakie są u niej koszta leczenia aparatem stałym.
  • Odpowiedz
@bones1909: wiesz co, nie ufaj opiniom na stronach, bo często jest tak, że jedna osoba pisze dziesięć pozytywów. Najlepiej iść samemu zobaczyć co i jak a potem, chociażby na mirko, spytać, czy to co Ci powiedziała jest w porządku, czy jednak wyjawia braki i niekompetencje ortodonty.
  • Odpowiedz
@bones1909: Chodziłem do niej jak przyjmowała w szpitalu wojskowym, jeszcze za dzieciaka na nfz. Odrobinę mi poprawiła zęby, ale i tak teraz noszę stały i nie ma porównania.
  • Odpowiedz
@bones1909: 3 lata temu założenie aparatu wynosiło ok. 3k. Wizyty kontrolnie-150zł. Z tego co się orientuje cena wizyt kontrolnych się nie zmieniła,natomiast koszt założenia aparatu jest prawie dwa razy większy.
  • Odpowiedz
@bones1909: Za 2 łuki :) nie jestem pewna tej kwoty (tylko poczta pantoflowa). Warto wybrać się do gabinetu porozmawiać,dopytać o wszystko. Mój chłopak przed zakładaniem aparatu odwiedził kilka gabinetów ortodontycznych i był przerażony podejściem do pacjenta. Do Agnieszki trafił z polecenia i po pierwszej wizycie zdecydował się założyć tam aparat...
  • Odpowiedz
@Sherryl: Dzwoniłem i dowiedziałem się, że przedział cenowy wacha się od 3,8 tyś. do 16 tyś. No ceny muszę przyznać, bardzo wygórowane.
Tak czy siak , dzięki za informację. Pytałem tutaj, bo obecnie nie ma mnie w Krakowie.
  • Odpowiedz