Wpis z mikrobloga

No murki, dzieje się ( ͡º ͜ʖ͡º)

Tutaj emigrant #uk na 26 lvl i wieczny #twngf. Tak mi z tym dobrze, że stwierdziłem już, że wcale mi #rozowypasek do niczego nie jest potrzebny (choć jakąś fajną latynoskę/filipinkę/indonezyjkę itp. bym przygarnął) i mogę sobie żyć w spokoju. Do mojego mieszkania wprowadziła się młoda Włoszka 7/10, która przyjechała żeby podszkolić swój angielski. Z twarzy baardzo przyjemna, do tego ten południowy temperament i pije kawę ( ͡ ͜ʖ ͡) - po prostu dar z niebios!!! Biorę się za nią. Ciągle się uśmiecha, śmieje i bardzo chętnie rozmawia, mimo, że jest z Włoch (chyba nie trzeba tłumaczyć o co chodzi..). Wspólne życie tak bardzo zaplanowane ( ͡ ͜ʖ ͡) Zgodnie z zasadą "towar macany należy do macanta" już ją wyszarpałem za ręce i wydotykałem gdzie tylko była okazja wynikająca z kontekstu ( ͡º ͜ʖ͡º)

Życzcie powodzenia, może w końcu wyjdę z tzw. #przegryw (choć znowu podkreślam - dobrze mi z tym), ale tak to przynajmniej będę wiedział jak to nie być #tfwngf.

#podrywajzwykopem #podrywajbezwykopu #rozowepaski #rozowypasek
astralny_zlewozmywak - No murki, dzieje się ( ͡º ͜ʖ͡º)

Tutaj emigrant #uk na 26 lv...

źródło: comment_e1bHeiQTM0xxAjWlMD3bfGMm2bHHSSAz.jpg

Pobierz
  • 13
@innv: To ja tez glupi jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°) bez tego to czuje sie jak bez reki.. no moze dwoch, w sumie to jak bez rak i nog, moze jak inwalida bez rak i nog ktoremu dodano pigule gwaltu i #!$%@? wozek inwalidzki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@robin_caraway: istnieje takie ryzyko, choć ja kilka razy miałem wrażenie, że komplementami nieco stara mi się podlizać. Sroce spod ogona też nie wypadłem, więc mogę wzbudzać zainteresowanie. Do tego podchody trochę w stylu "chciałabym się nauczyć programować w C#". Eskalacja dotyku (ona znowu ułatwiła sytuację) idzie gładko. Oby wrażenie nie był złudne, bo potem w domu będzie mocno żenująca sytuacja ((o)-(o))