Wpis z mikrobloga

@baNicja: na takich gównokalibrach i amerykańskich półcalówkach bierz taką gdzie masz najwięcej amunicji zapalającej na taśmie. W przypadku późniejszych jankeskich samolotów będzie to smugowa która ma same API-T.
@wysuszony: aktualnie klepię ruskie żeby coś podciągnąć ale mam już odblokowaną zmianę amunicji;) zapalająca czyli? Do wyboru jest taśma uniwersalna, smugowa, z zaskoczenia i niewidzialna
@baNicja: Jak masz do wyboru taśmy to wybieraj "uniwersalna" lub "cele powietrzne" smugowa jest mało skuteczna tak naprawdę pomaga tylko w nauce celowania bo każdy wystrzelony pocisk będzie widoczny. Żeby szybko nie ginąć nie leć pierwszy i staraj się atakować przeciwników którzy siedzą na ogonie sojusznika, nie wlatuj zbytnio też w duże skupiska samolotów wybieraj pojedyncze cele lecące na końcu grupki goniącej kogoś. Trzymanie wysokości też pomaga w razie czego bo
@baNicja: No ma bo to odległość przy jakiej ogień z karabinów ze skrzydeł się skrzyżuje, czyli jak ustawiasz na 300 metrów a strzelasz do kogoś kto jest 700 metrów od Ciebie, to przy 300 zniszczyłbyś go jedną serią bo tam jest najlepsze skupienie strzałów, im dalej tym większy rozrzut pocisków.
@Jojne: Ja mam na 300-500, zależy czym latam. Im wolniejsi przeciwnicy względem mnie tym mniejszy dystans sobie ustawiam. Zależy też czy turnfighter czy BnZ. Na Spitach mam ustawione na krótko, na jakichś amerykańskich laserowych plujkach 12,7mm mam dość długi dystans.