Wpis z mikrobloga

Mireczki małe #chwalesie. Przedstawiam Wam efekt mojej dwumiesięcznej pracy na szydełku :) Serwetka na 60 cm średnicy, zużyłam na nią 5,5 motka kordonka, co łącznie daje około 357 m. W sumie to nie mam się komu pochwalić, wiec może Wam się spodoba ( ͡° ͜ʖ ͡°) #szydelkowanie
Pobierz Melisandre - Mireczki małe #chwalesie. Przedstawiam Wam efekt mojej dwumiesięcznej pr...
źródło: comment_YucIBcUdSnWpfrol2dL3TUg0byC7qemA.jpg
  • 35
@Melisandre: Obrusy, serwetki nawet firanki. O czapeczkach torebkach nie wspomnę. Obszywa tez len np na poduszki. Nie wiem jak to fachowo opisać. Ale prawdziwy talent. Chciałam sie kiedyś nauczyć, ale nie jestem w stanie. Nie mam cierpliwości i umiejętności.
@TSP89: To nie jest trudna sprawa, tylko jak wspomniałaś, no niestety ale cierpliwości trzeba dużo do tego. Ja zawsze czułam że mam jakiś talent artystyczny ale nigdy nie mogłam znaleźć dziedziny w której mogłabym coś zrobić i byłoby to ładne. Szydełkowanie to chyba własnie jest to :) Sama chciałabym jakoś na tym zarobić, ale nawet nie obczajałam jeszcze co i jak. Dzięki za odpowiedź :) Pooglądaj tutoriale, weź szydełko do ręki