Wpis z mikrobloga

Siemka Miraski. Potrzebuję porady w sprawie kupna smartfona, z racji takiej, że na elektronice nie znam się kompletnie. Telefon ma być prezentem, dlatego też musi spełniać kilka wymagań: ekran ok. 5 cali, dual sim, obsługa aero2, android. Cena do 1000zł. Póki co brany pod uwagę jest Huawei P8 Lite oraz Meizu M1 Note. Co sądzicie o tym wyborze? Może polecicie jakiś inny smartfon?
#telefony #android #pytanie #smartfon #kiciochpyta #elektronika
  • 8
@fervi: Sama nigdy nie korzystałam z aero2, ale działać ma podobno co najmniej do 21 grudnia 2016. Niestety 1,5k znacznie przekracza moje możliwości.
@Pirzu: Na prezent wolałabym kupić jednak coś nie używanego ;)
@pneumokoky: Na alledrogo masz aukcję np:
http://allegro.pl/xiaomi-redmi-note-2-lte-16gb-czarny-wysylka-z-pl-i5698869973.html

I jest tam napisane: serwis realizowany w naszej firmie, w przypadku niemożliwości naprawy urządzenia wymieniamy go na nowy

Z resztą, wydaje mi się, że gdzieś czytałem z rok temu o tym, że jak np kupujesz załóżmy samsunga w rtv euro to nie odsyłasz na gwarancję do serwisu samsunga tylko idziesz do euro, bo to od nich kupowałaś. I rtv euro Ci chyba nawet odmówić
@PeeWuu: Dzięki, napewno wezmę go pod uwagę w takim razie. Cudów od niego nie wymagam, jedynie żeby bez problemu dało się przeglądać internet i zdjęcia robił dosyć fajnej jakości. Aaa i żeby nie było problemu z polskim menu, bo to prezent dla nie najmłodszej osoby ;)