Wpis z mikrobloga

Szalom misie kolorowe ()

Pora ogłosić, że nadchodzi już XIV #wykopiworzeszow!

Do naszego pięknego miasta #rzeszow, jak co roku, napłynęło dużo słoików i innej maści studentów (zwłaszcza mile nam powitać studentów prawa, którzy pewnie nie omieszkają się pochwalić tym, że studiują prawo). Pojawia się zatem okazja, żeby poznać się nawzajem przy dobrym piwie, kupie śmiechu i dyspucie o ostatnich aferach na mirko.

Wszystkich nowych informuję, że chcący zapisać się do spam listy muszą pod tym wątkiem napisać, że chcą to zrobić.

Otóż jak to bywa - termin narzucam z góry. Proszę nie jojczeć, że ja nie zdążę czy coś tam, bo i tak wszystkim bym nie dogodził, a tak @wrednota potwierdziła wcześniej termin i ona mi do szczęścia wystarczy () - ale mogę tak pisać tylko dlatego, że ma bana i nie może mi odpisać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

XIV zebranie piwnych smakoszy odbędzie się:
9.10 - piątek
20:00 - pod studnią na rynku
K20Pub po zebraniu pierwszych osób (K20 jest na Mikołaja Kopernika w bramie)

Wołam spam-listę i jak zawsze proszę o zaplusowanie pierwszego komentarza jeżeli się wybieramy na piwo. Plus nie jest wiążący : )
Pobierz Sarpens - Szalom misie kolorowe (。◕‿‿◕。)

Pora ogłosić, że nadchodzi już XIV #wykop...
źródło: comment_zoAviU7RhxMntS41QNF1o7aYtJU1fAqu.jpg
  • 16
@6REY1MISTERIO9: Właśnie dlatego data jest przemyślana. Popatrz - jest to drugi tydzień roku akademickiego. Nie musisz zjeżdżać każdego tygodnia. Jakbyś przeliczył pieniądze wydane na bilety to zobaczysz, że to spora strata kasy i nie będziesz miał po chwili za co kupić browarów.

Dlatego zjedź sobie pierwszego tygodnia, ale za to z większą torbą. Nie wydasz tyle na bilety, a weźmiesz więcej na raz : D