Wpis z mikrobloga

Mam takie pytanie do użytkowników #xiaomi #mi4, kolejne już z rzędu, ale zależy mi na zachowaniu nieskazitalnego wyglądu przy użytkowaniu telefonu. Większość pewnie zauważyła, że czasami bardzo łatwo można telefon wypuścić z rąk. Wcześniej z innymi mi się to nie zdarzyło. Tutaj było bardzo blisko. I teraz wspomniane pytanie. Czy takie coś pomoże mi z tym problem? Ktoś używa może?

#aliexpress
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@souriss: mam podobny, imak do lg g2 i jest super. Kupiłem go właśnie dlatego, że telefon był bardzo śliski i do następnego telefonu kupię pewnie podobne plecki. Ja mam szare (ciemne) i praktycznie ich nie widać.
Z tego co widzę IMAK ma do Mi4 jakiś inny wzór :)
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: No niestety nie mam drewnianych. A też słyszałam, że one pomagają. Ale póki co one są nieco droższe, więc chwilowo zamiennik, a później będą plecki drewniane.
  • Odpowiedz
@souriss: kup sobie jakiś przezroczysty w pełni obudowany a nie tylko częściowo jak ten co wrzuciłaś pokrowiec, na ali kosztują one grosze i nie szpecą telefonu jak te wszystkie kolorowe lub "dymione".
Dodatkowo na to jakieś hartowane szkło i tyle.
  • Odpowiedz
@souriss: Posiadam czarny case z Pelosi od 2 miesięcy (ta sama aukcja, którą podrzuciłeś). Oprócz tego mam też przeźroczysty silikon: http://allegro.pl/hq-etui-pokrowiec-obudowa-x-line-tyl-do-xiaomi-mi4-i5313131344.html

Co do Pelosi:
+ Wygląda świetnie, nic nie odstaje.
+ Case jest dość cieniutki i "nie zwraca na siebie uwagi". Kilku znajomych myślało, że to obudowa telefonu.
+ Szorstka faktura sprawia, że telefon dość stabilnie leży
  • Odpowiedz