Wpis z mikrobloga

Dzisiaj mialem takiego #mindfuck ze az sie musze tym pochwalic. Otoz jechalem drogą ekspresową lewym pasem dość szybko, zauważylem Forda Mondeo na zderzaku więc zjechałem na prawy pas. Następnie znow zmieniłem pas na lewy i jadąc za Fordem zauważyłem, że zaczyna on gwałtownie hamować. Ledwo wyhamowałem i stoję. Mondeo też stoi. Pierwsza mysl- policja, ale patrze, ze jakies nalepki i od razu dochodze do wniosku, ze niemozliwe. Po czym co widzę. Białe światło i Mondeo cofa. ##!$%@?. Mondeo #!$%@? w moj zderzak z impetem cofajac na drodze szybkiego ruchu jaki szybki wniosek? Typ chce chamsko wyludzic odszkodowanie. Co sie okazalo? Typek przyznal sie do szkody i stwierdzil, ze cofał, bo zauwazyl swoich kolegow na wysepce 100m wczesniej i chcial do nich podjechac. Gwaltownie hamujac na lewym pasie i cofajac mi prosto na maskę. Ludzie mnie nie przestana zaskakiwac. #logikaniebieskichpaskow #coolstory troche #przegryw bo nie mam na dlugo auta #picrel i #pokazauto
grave - Dzisiaj mialem takiego #mindfuck ze az sie musze tym pochwalic. Otoz jechalem...

źródło: comment_aNcI1AIV8tQ4qVTWoObtU7bupB6wfhE5.jpg

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
@grave: Jak widać, idiotów na drodze nie brak... dla tego ja się nie ruszam nigdzie samochodem, bez yanosika, info o kontrolach drogowych + nagrywa co się dzieje przede mną, polecam :-)
  • Odpowiedz
  • 68
@Haszaks: to zarób, kup a potem pokaż. A teraz spakuj tornister, rano poproś mamę o jedną kanapkę więcej, bo przeciez nie mozna kupowac juz w szkolnych sklepikach
  • Odpowiedz
  • 2
@robertx: yanosika uzywam, ale gdzie tam opcja nagrywania co sie dzieje przede mna? Doszedlem do wniosku, ze kupuje kamerke, bo gdyby gosc mial troche #!$%@? w sobie to stracilby kły, ale sie nie przyznał do winy i na 100% policja by orzekla moja wine, bo wg nich uderzylbym w pojazd i nie zachowal bezpiecznej odleglosci
  • Odpowiedz
  • 0
@Haszaks: to pochwal się jakie masz auto kupić w planach, passeratti sie nie liczy. A jak planow tez nie masz to okresl co kupilbys do 35k
  • Odpowiedz
  • 0
@Sverc: byc moze, ale jednak kamerka stacjonarna na szybie wygodniejsza. Sam yanosik mi zre tyle baterii, ze dodac do tego kamerowanie to pewnie 45min i po baterii:/
  • Odpowiedz
@grave: No jasne, że oddzielna jest lepsza, tak tylko mówię, że jest taka opcja.

Poza tym ja gdy jeżdzę z yanosikiem to z telefonem podpiętym do ładowania ;)
  • Odpowiedz
@grave: włączasz yanosika, wchodzisz w nawiguj, w lewym górnym rogu naciskasz czerwona kropke "nagrywaj". I działa :) W ustawieniach jak pogrzebiesz, możesz sobie ustalić długość jednego filmiku (u mnie minuta), i ile miejsca na dysku chcesz na to poświęcić (ja dałem 1gb, i na trasę 2,5h mniej więcej wystarcza - potem filmiki są nadpisywane od najstarszego). Nagrywanie działa również podczas działania w tle aplikacji :)
  • Odpowiedz