Wpis z mikrobloga

@Korallo: Dokładnie, diesle w mk3 są bardzo słabe - za to benzyny niezłe. Polecam 2.0 Duratec - absolutnie dobry zapas mocy, nawet z LPG, a rozsądne spalanie. Z kolei kolega ma 2.5 i twierdzi, że spalanie większe niż w 2.0, a przyrostu mocy szczególnie nie czuć.

Ogólnie, Mondeo mk3 2.0 to jeden z samochodów, które chętnie bym kupił, gdyby trafiła się zadbana sztuka.
@Korallo: Po 2003r zostały poprawione 2.0tdci i już takich problemów z nimi niema. Sam takiego ujeżdżam i jestem bardzo zadowolony, bo w takim budżecie kupiłem pakowne kombi z czym tylko się da z wyposażenia.

@Ultra_Knur_9000: Polecam osobiscie, aczkolwiek jak dla mnie dostaniesz za tyle brzydszego przedlifta. Za tyle to szału niema, astra 2, Vectra B, Omega B FL, E36, E39 można dostać w benzynie, A4 b5, Lagunę 2. Mondeo mk3
@Ultra_Knur_9000: Kup coś japońskiego w benzynie, a z mechaniką nie będzie większych problemów, gorzej z blacharką, ale mondeo też rdza lubi, gniją dolne ranty drzwi i tylne nadkola. Z japońskich najgorszą blachę ma mazda, reszta trochę lepiej.