Wpis z mikrobloga

@sphinxxx: Od jakiegoś czasu jest pilnowany jeszcze bardziej ;)

@beer_man: Spoko, ale nie dziwie się, znam budynek bardzo dobrze i wiem że sytuacja jeśli chodzi o ochronę jest bardzo śliska mimo że nie miałem z nimi styczności, dostępność tak samo jest bardzo ograniczona niestety praktycznie zawsze. Polecam zerknąć na nasze filmy z Sobieskiego 100, na początku miesiąca będzie 6 odciek.

https://www.youtube.com/playlist?list=PL9RsgZyqoCWBTc3wqbQM-KiGUBPLRGtOa

Pozdro ;)
@MajkeL922: A nawet oglądałem Twoje filmiki i nie wiedziałem, że masz tu konto. Ja już sobie darowałem włażenie tam bo zwyczajnie mi się nie chce. Z ochroną przy złapaniu na szczęście obeszło się bez policji czy innych nieprzyjemnościach, ale przynajmniej mit z uzbrojeniem obalony. A nie wiesz jak to w końcu z tymi kamerami? Bo ochrona twierdziła uparcie że sprawne, ale no ewidentnie na takie nie wyglądają.
@beer_man: Miło mi że oglądałeś ;) w każdym razie dobrze że się obeszło bez większych konsekwencji jak Cie złapali, myślę że mogło by być gorzej gdyby Cie zastali w budynku, krąży wiele plotek na temat konsekwencji przy spotkaniu z nimi ale ciężko stwierdzić jak jest na prawdę. Na pewno nie wzywali by Policji bo oni mają zakaz wstępu na ten teren przez immunitet który chroni tej nieruchomości, te plotki o tym