Wpis z mikrobloga

Co Wam powiem to wam powiem. Uwielbiam muzykę, która wpływa na mnie emocjonalnie... Dlatego z przeogromną chęcią chciałbym Wam polecić Anjunadeep 07. Dwaj panowie, którzy stworzyli tą przepiękną kompilacje utworów dostają ode mnie dożywotnie propsy. Zaraz składam zamówienie na płytę CD... Muzyka idealna na dalekie i bliskie podróże. Świetna do biegania (przynajmniej dla mnie) jak i jazdę na rowerze. Może jestem za bardzo emocjonalny, ale taki rodzaj muzyki przemawia do mnie bardzo. Dołączam do oświadczenia bardzo klimatyczny utwór 16 Bit Lolitas. Pochwalcie sie kurde swoimi ulubionymi utworami, składankami, których możecie słuchać bez końca!

#muzyka #oswiadczenie
wund3r - Co Wam powiem to wam powiem. Uwielbiam muzykę, która wpływa na mnie emocjona...
  • 10
@AbraCadaber: Klasyki trance. Piękna sprawa. W dzisiejszych czasach na palach obu rąk można zliczyć prawdziwych producentów, którzy są w stani

e odzwierciedlić klimaty Trance z przełomu wieku...

Jeżeli jesteś fanem ATB to pewnie znasz utwór, a jeżeli nie to będzie chyba ładne zaskoczenie

@Lightwave: Zacne. Anjunadeep zasubskrybowane i wszystkie utwory mam na bieżąco ogarnięte :D

Ogólnie Propsy też dla Grum'a, który z utworów takich jak;
https://www.youtube.com/watch?v=3dUbtrTU-1U (nawiasem też dobry)

przeszedł
wund3r - @AbraCadaber: Klasyki trance. Piękna sprawa. W dzisiejszych czasach na palac...