Wpis z mikrobloga

#csgo #csgobets #csgozperlem Kurde mireczki zapomnialem Wam dzisiaj dac ten typ na Vexed i jak widzieliscie zarobilem ostro bo siadlo ;) To zeby nie zapomniec to juz teraz wrzucam fnatic. BO5, francuzi bez szans imo patrzac na dzisiejsza gre z VP ktore gralo na czesciowej wyjebce bo dopiero z urlopow wrocili. Jak bedzie dalej jutro kolo 70% na fnatic to imo wchodzic domami ;)
P.....o - #csgo #csgobets #csgozperlem Kurde mireczki zapomnialem Wam dzisiaj dac ten...

źródło: comment_Lh9teYiD4jyHyHx0dLDCMChgeJELqk5B.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
Francuzi mają w porównaniu do fnatic bardzo ubogi map pool, w dodatku ich najlepsze mapy są równe lub gorsze od fnatic, za wyjątkiem może inferno.

Cbble - fmatic
Overpass - fnatic
Train - fnatic
Cache - 50/50
Mirage - 50/50 (normalnie fnatic, ale nie chwilowo)
Inferno - 50/50
Dust2 - 50/50

Biorąc pod uwagę bany to najgorszy scenariusz. dla fnatic to zwycięstwo 3:2 w mapach. Musiałby zdarzyć się cud żeby Envy to
  • Odpowiedz
@Perlo , Ufam Tobie, rzuciłem ciężko wytrejdowana kosę na Fnatic. W razie gdybym przegrał to zawsze mam rekompensatę w tych skrzynkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@eciek: jezu jak ja nie lubie jak ludzie rzucaja wszystko co maja xD wiesz ze high bet to i tak powinno byc z 15-20% inventory przeznaczonego na trejdy? ;) ale powinno siasc, bede ogladal i trzymal kciuki ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@Perlo: mam jeszcze aquamarine ft i m4 cyrexa ST Ww, ktorych nie mogłem wystawić. Wiec mialem do wyboru to albo M249 contrast spray bs

  • Odpowiedz