Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie #tajemniczytelefon #szukajo #pytajo

Już spieszę z wyjaśnieniem, poszedłem na zajęcia, przed ćwiczeniami dodzwoniłem się do tej dziewczyny, powiedziała, że i tak ma duży abonament, więc nie robią jej te minuty, poprosiła, żebym usunął ten wpis, więc dałem @Luxusowa swoje hasło do Wypoku, żeby weszła i wywaliła :P Poznałem jej imię, pogadalim, okazało się, że ma mój numer z jakiejś imprezy, czy czegoś takiego, wiem jak ma na imię, ale Wam nie powiem, dość Wam po jej numerze, teraz za karę codziennie na dobranoc muszę jej wysłać smsa... ;-)

I to tyle, bez fajerwerków, uprzedzając pytanie: nie krzyknąłem do telefonu WYKOP #!$%@?, bo stwierdziłem, że głupio by to wyglądało na uczelnianym korytarzu, rozmawialiśmy niecałe dwie minuty, no, to tyle :P

@fenomenalnie_miotam

@Rabusek

@mBartek89

@anonim1133

@aurevoir

@przemyslany_nick

Nie pamiętam kto tam jeszcze się wypowiadał, jak coś, to zawołajcie.
  • 40
  • Odpowiedz
@Luxik: Ale o co chodziło w ogóle? Skorom skasowałeś tamten wpis to daj skrót wcześniejszych wydarzeń dla tych co nie zdążyli zobaczyć ocb.
  • Odpowiedz
@Shaki: jakiejś dziewczynie przez kieszeń zadzwonił telefon do mnie, 20 minut trzymałem włączoną rozmowę i podsłuchiwałem + relacja na mirko, wrzuciłem jej numer i dostała z 50 smsów od Wykopków, głównie o treści WYKOP #!$%@? :P

@Rabusek: trudno, kiepski początek, ale przynajmniej się na nią np. nie zerzygałeś ;]
  • Odpowiedz