Wpis z mikrobloga

Stwierdzam ze hearthstone to strasznie gowniania gra, kompletnie nie zbalansowana, nastawiona na pay to win, w ktorej na dobra sprawe, bardziej liczy sie hajs i szczescie niz jakiekolwiek umiejetnosci.

#oswiadczenie #hearthstone #gry
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

myślałem że osiągnęłeś rank 1-5 wtedy wyciągnąłeś takie wnioski


@Evert: Dojdź do rank 1-5 bez kart z dodatków, powodzenia:D Przecież nawet ostatnio koleś z Blizzarda przyznał że gra jest P2W i myślą nad tym co z tym zrobić.
  • Odpowiedz
@Kazak77: nie rozumiem co trudnego w dozbieraniu złota na dodatki? nic nie trzeba kupować za realne pieniądze, starczy pozbierać trochę złota i wcale nie trzeba poświęcać na to dużo czasu. z samych zadań da się sporo zdobyć.
  • Odpowiedz
Widze że na wykopie dużo ludzi lubi te g---o zwane "HerathStonem" Gra dla nonskillowców na takim samym poziomie gra koleś który jest pierwszy w ranku i ten który gra około 3mieś po prostu ten co jest pierwszy w rankingu miał więcej szczęscia i hajsu na karty( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@eligiuszke: Jest taki youtuber Trump, regularnie wbija legende deckami free to play, zaklada nowe konto i gra tak samo jak ty bys gral. Sekret tkwi w szeroko rozumianej egzekucji, umiejetnosci robienia korzystnych wymian, wykorzystania synergii kart itd Takze hearthstone to w zadym wypadku nie jest gra p2w.
  • Odpowiedz
  • 0
@Pete1: nie gralem dwa dni po pierwsze po drugie mi nie chodzi o same posiadanie tylko leged czy lepszych grach, sama mechaniki gry jest k------o nudna i nie potrzebuje pol roku zeby to stwierdzic. A gra w 100% jest pay to win, gra opiera sie na KARTACH ktore mozes kupic w zaleznosci od tego czy ktos ma ochote i wydaje 200 zl na karty, no bez przesady ale ja rozumiem
  • Odpowiedz
  • 0
@saw24: nie wiem czy ciezko mi bylo, po prostu gralem i doszedlem do 18, stwierdzilem ze to glupota w to sie w ogole wkrecac bo nie mam ochoty wywalac kasy na karty a nie mam tez czasu tyle zeby grac w ta gre pare godzin dziennie zeby do czegos dojsc.
  • Odpowiedz
@BeardMan:

i wcale nie trzeba poświęcać na to dużo czasu. z samych zadań da się sporo zdobyć.

czytanie ze zrozumieniem, ja sam kupiłem wszystkie potrzebne mi przygody za samo złoto z zadań, długo mi to nie zajęło
  • Odpowiedz
@BeardMan: Zebym sie nie zesral? Po co takie slownictwo? Jak nie wierzysz to poswiec kilka godzin i wpisz w youtube trump f2p poogladaj, aktualnie gra pristem, zalozyl konto z miesiac temu, nie wydal ani dolara a jest w tej chwili gdzies kolo 4 rangi.
Nie jest troche glupio obrazac sie na rzeczywistosc?
  • Odpowiedz
@BeardMan:

nie zawsze trafia sie z tym deckiem ktorym sie gra a wez tu kazda postac lvluj itp to zajmuje duzo czasu


1. karczemna bójka
2. basic deck i unranked
Wbicie 10lvl na każdej postaci zajmuje godzinkę.
  • Odpowiedz