Wpis z mikrobloga

@SmokeProspector: siostra ma galaxy s3 od premiery. Nigdy się jej nie zawiesił. Padł przycisk power i korzystała z 2tyg z WP. Ona nie korzysta z aplikacji i Google play, ale mega ja zaczął drażnić ten system. Mi android wieszal się tylko na xperii s. Na żadnym innym telefonie. Po drugie jak się robi instalacje aktualizacji to powinno się zrobić wipe.

Dla mnie WP to absolutne dno. Nawet jeżeli chodzi o smsy,
@SmokeProspector: Zależy czy na w8.1 czy w10 ;d Z tych co ty wymieniłeś to przy sobie mam porównanie do s3 mini, nie ma porównania, tysiąckroć lepszy na korzyść lumii oczywiście :-P a tak to ta lumia jest lepsza niż nie jeden eldżi znajomych albo inne samsungi. Wykonanie solidne, dużo razy upuściłem i nie ma żadnej ryski. Wybrałem wersję czarną (matowa obudowa) chociaż niebieski kusił mocno :D na ekranie zero porysowań itd
@Pirzu: Kazdy ma swoje zdanie ty swoje ladnie napisales.
Natomiast zarzut z klawiatura jest bezpodstawny android niestety klawiatury ma syfiaste - wp ma wybitna klawiature to przyjemnosc z niej pisac np. teraz ;)
O Internet Explorer rowniez slyszalem opinie takie jak twoja - ja mam lumie 930 i nigdy przegladarka mi sie nie zwiesila a przegladam dosc czesto ale to juz moze kwestia bardziej dopracowanego fona jakim jest 930 - lepsze
Pobierz rasdel - @Pirzu: Kazdy ma swoje zdanie ty swoje ladnie napisales.
Natomiast zarzut z...
źródło: comment_vF6Mda8AHj4RhBxsF4g6g0x8HyqcsVUI.jpg
@rasdel: no ja za ta klawiatura nie przepadam. SwiftKey syfiasty? Ja miałem Lumie 920, tez topowa była wtedy ;) i czemu tlumaczysz ten błąd tym ze masz lepsze bebechy? Przecież WP chodzi bezbłędnie na budżetowych telefonach :)
@Pirzu: WP mam od poczatku istnienia i na roznych telefonach.
WP chodzi znosnie np na budzetowkach ale zobacz sobie np w media jak ladnie i plynnie to wyglada na flagowcu np 930 roznica jest musi byc jesli telefon ma wiecej zasobow do dyspozycji.
Nie twierdze ze WP na budzetowkach chodzi zle, po prostu lepszy komfort z uzytkowania jest na drozych fonach ale to za to jest ta roznica w cenie ;)