Wpis z mikrobloga

Teoretycznie przez wykorzystanie błędu gry i niejasności regulaminu wykorzystał to więc powinna być reprymenda, jednak patrząc po replayu całą przewagę jaką próbowałem wyrobić traciłem na jego ścinaniu Variante Ascari co wg mnie było strasznie chamskie... Jednak jak by nie to tempo miał na przyjechanie spokojnie na P2 więc reprymenda i nauczka na przyszłość mam nadzieje zostanie.
@manix93: pierwszy raz zdarzyło się takie zgłoszenie o ścinanie w acleague jeżeli w następnym wyścigu po zmianie regulaminu lub ustaleniu zasad co do ścinania może być to karane a za poprzedni wyścig nie ma co już afery robić
@TheSznikers: jak dla mnie dyskwalifikacja. Jaką mamy pewność, że nie ciął w kwalifikacjach? Patrząc po czasach z treningów wiedział o błędzie gry od samego początku i skrupulatnie to wykorzystał. Przecież można było napisać tutaj, że coś takiego występuje i byśmy na to wszyscy zwrócili uwagę albo byśmy wszyscy cieli tak samo. To jest więcej niż 0.5 sekundy na okrążeniu więc niezbyt to fair w stosunku do innych uczestników.