Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich :v Byłem sobie na wakacjach na wyspach, zarobilem sobie troche funciaków no i przyszła wiekopomna chwila - zakup auta. I tak myśle i myśle, wiem, że chce auto z gazem ( czekam na hejterów). Rocznik od 2005 lub młodszy, myślałem o astrze 3 w heczbeku. I teraz jest takie oto pytanie, przy moim budzecie 2200 GBP ( chcialbym sie zamknac w tym z oplatami w Polsce) i zeby mnie cos zostalo z 500-600 zł, no to liczmy 2100 GBP. I tu sie rodzi kolejne pytanie czy jest sens szukac auta w Niemczech? Ojciec ma znajomych w Rostocku, ale wszystkie wieksze strony przeszukałem i w tej okolicy nie ma takiego auta :/. Jak jest z ludzmi, którzy jeżdzą do Niemiec z klientem i odrazu tam kupują, nie jest to za mały budżet zeby bawic sie w takie cos? A moze inne propozycje #pierwszeauto #niemcy #auto #zakupy #pomocy
  • 11
  • Odpowiedz
@export: po co pchać sie w młode auto za mała kasę? Nie bez powodu taka cena tych aut ze tak tanio za takie roczniki, radziłbym poszukać starszego ale lepiej wyposażonego samochodu, taka moja opinia. Sorry :)
  • Odpowiedz
@export: znaczy ja mając takie pieniądze zastanawiał bym się między e36 325-328 a civikiem vti, ale ja to ja trochę inne priorytety przy wyborze auta. Myślę że jakieś w ładnym stanie e46 znajdziesz, szukaj samochodów za konkretną kasę a nie napalaj się żeby było jak najmłodsze, bo to nie ma sensu. Osobiście radził bym Ci szukać auta do 10k resztę zostawić na ewentualne naprawy żeby nie bolało jak coś się zepsuje.
  • Odpowiedz
Tak popatrzyłem po otomoto i siedze na autoscoucie, ze idzie znaleźć audi a3 ~2002-2003 w tych pieniądząch. Jak sie trzymają takie audice? Części pewnie drogie co?
  • Odpowiedz