Wpis z mikrobloga

czy organizatorzy #krakowskiewykopparty (@polok20, @atencjuszka, etc.) oraz sponsorzy (@naprawalaptopow, @SOLGAZ, etc.) rozważają wprowadzenie testowo ograniczonych płatności walutą #titcoin ze względu na dużą proporcję #rozowepaski w stosunku do #niebieskiepaski?

Proponowany przelicznik:
1 titcoin - umożliwia jednorazowy zakup lekkiego alkoholu, napoju albo przekąski
2 titcoiny - umożliwiają jednorazowy zakup mocniejszego drinka
10 titcointów - umożliwia jednorazowy zakup butelki mocniejszego alkoholu
męskie titcoiny - guma kulka

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by #titcoiny wykorzystywać w handlu pomiędzy wykopkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz henk - czy organizatorzy #krakowskiewykopparty (@polok20, @atencjuszka, etc.) oraz sp...
źródło: comment_vq3nWnpCaYErdsrWEbnzM6K90h5vUp0r.jpg
  • 10
Czo ten @henk

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by #titcoiny wykorzystywać w handlu pomiędzy wykopkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Coś czuję, że na wypokparty mogą znaleźć się pary i umożliwienie takich transakcji może prowadzić do nadużyć. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@henk: Spekulacja kursem waluty i takie tam. Podchodzi osobnik do baru, ale stać go tylko na gumy kulki. Wtem wyłania się jego połowica "Kochanie, zapłacę" ( ͜͡ʖ ͡€) i ma właściwie darmo drina. Dla mnie to manipulacja!

@idol89: no i ona pokazuje swoje titcoiny, kupuje swojemu chłopakowi drinka. chłopak ma drinka, dziewczyna wydała swoje titcoiny - dalej nie wiem gdzie tu manipulacja. handel miedzy wykopkami pojmowałem bardziej jako: ej anon, pokażę ci moje titcoiny jak kupisz mi orzeszki ( ͡° ͜ʖ ͡°)