Wpis z mikrobloga

Osiągnięcia preza Dudy do dzis:

1. Wyjazd zagranico i szkalowanie ojczyzny.
2. Nauczenie sie podawania reki premierzycy.
3. Złożenie projektu ustawy z dolosowanym uzasadnieniem i opublikowanie jej na fejsiku.
4. Odnalezienie polskiego terytorium w Londynie
5. Wezwanie szefa MSZ na konsultacje po szczycie, na ktorym zapadly ważne decyzje, bo przed nie bylo czasu
6. Piec goli Lewego

#neuropa #4konserwy

XD

J
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SWD-M:

każdą wtope tłumaczysz trollerką?


Tak, widziałem i potwierdzam. Za każdym razem jak lewacka logika zostanie zaorana to "kek I trolled lol xDdd"
  • Odpowiedz
@Khaine: MURZYNÓW BIJO!
Tak, uważam, że Komorowski jest butnym #!$%@?.
Nie popieram PiSu oraz części zachowań obecnego prezydenta.
Niesamowite, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@aaandrzeeey: Okej, spróbuję. Uważasz za zabawną wypowiedź, która stwierdza, że zabawne jest przekonanie, iż ktokolwiek, a zwłaszcza polityk, zna i głosi "obiektywną prawdę"? Co więcej, że zabawnym jest sądzić, iż siła wiary we własne racje, jest kiepską miarą ich zgodności z rzeczywistością?

Jeśli mi się nie udało, to musisz mi wybaczyć, bo w końcu jestem tylko lewakiem.

BTW "obiektywna prawda" to pleonazm; polecam sprawdzić.
  • Odpowiedz
@PaskudnyStaryRon: nie.
Po pierwsze "Prawda obiektywna" istnieje choćby jako termin fachowy. W jakiej branży - sobie doczytaj.
Prawda może być również subiektywna itd.

Punktujesz to, używając równocześnie zwrotu, który w tym kontekście może być traktowany jako pleonazm.
A do tego trolle pokroju @stekelenburg2 dają plusy...
  • Odpowiedz
@aaandrzeeey: Nie dotyczyło to ani dysputy prawnej, ani dysputy filozoficznej, więc ten termin fachowy nie ma zastosowania. Prawda subiektywna, jak i obiektywna, to pomysł Kierkegaarda, a to nie implikuje jej rzeczywistego istnienia.
Zwrot "twoje własne" rzeczywiście jest pleonazmem.
  • Odpowiedz