Wpis z mikrobloga

#cebuladeals #aliexpress #telefony #geek
Tylko jutro w przedsprzedaży telefonik ZTE v5 PRO z ekranem 5,5" i 8 jajowym procesorem w aluminiowej obudowie
http://www.aliexpress.com/store/product/Original-5-5-ZTE-N939St-4G-LTE-Cell-Phones-Snapdragon-615-Octa-Core-1-5GHz-Android/104710_32420537131.html?spm=5261.7790009.1998718161.1.KrfNUL
http://brands.aliexpress.com/?spm=2114.11010108.24.1.1m8Hhi

Sam bym kupił ale póki co wszystkie kafelki w łazience całe i szukam czegoś mniejszego

JEżeli ktoś by polecił cos z ekranem 4,5-5 cala i 2 gb ramu, czujnikiem jasności i dual Simem i wymienną baterią oraz gabarytowo max 139-140mm ( oczywiście w przypadku ekranu 5 cali bo przy ekranie 4,7 oczekuje mniej)
do 500 zł i
do 700 zł
to będę wdzięczny

Jako, że ludzie z #android #windowsphone to geeki także taguje
  • 35
@victorek: Nie ma szans na <=5 cali i 2gb ramu. Możesz zobaczyć sobie Lenovo vibe Z, ale nie pro. Meizu m1 mini, albo xiaomi redmi 2, jednak wszystkie mają słabe procesory (Lenovo 20k w antutu), więc ja sobie kupię Lenovo K3 note. Owszem, to 5.5 cala, ale znacznie lepsza specyfikacja…
@mariecziek: #!$%@?, bez przesady. ja uzywam telefon tylko do ddzwonienia i baaaaaaaaaaaaaardzo sporadycznie do internetu. Nie gram w zadne gry. Po co mi jakas ultra wydajnosć ? Aby telefon nei zacinał i chodził płynnie.
@mariecziek: bo złomu nie kupuje. Obecnie mam lepszy telefon niż ten lenovo, który nie dość, że ma większy ekran to jest mniejszy gabarytowo niz to co podajesz, ma 2 mocne rdzenie krait 1 gb ramu 8 gb Romu a i tak mi zacina jak odpale mu 3 aplikacje naraz. Ba, nawet jak odpale 2 naraz ( i to lekkie ) to resetuje pamięc. Nie moge jednoczesnie odpalic dialera i aplikacji od
@victorek: Mój A820 tnie się od pół roku. Poprzednio było wszystko ok, a uwierz, że mam komórkę zawaloną programami itd. messengery, facebooki, skype, kilka przeglądarek itd. No ale cóż, następnym razem będę wiedział, że do dzwonienia i pisania sms, trzeba odpalić 2 apki i 3 karty w przeglądarce.
@6gcqG9nN58zhTK: kolego, jak bym chciał klocka to bym kupił tego ZTE z cebuli, którą wkleiłem Jednak napisałem, że szukam czegoś mniejszego tj max 140mm a najlepiej jak najmniej. ideałem było by 4,7 cala i 130 mm ( teraz mam 4,7 i 129mm) ale jako, że tendencje na rynku poszły do przodu to przełkne 5" i 140 mm MAX. Więcej nie.
No i mlais ...mhm...nie brzmi to zbyt zachęcająco
Huawei/ ZTE/ Meizu/
@sunny-d: no własnie znalazłem za 130 dolców xiaomi redmi 2 pro ale przeglądam dalej bo chętnie bym przytulił coś z fizycznym klawiszem jak w samungu i obudową z metalowym bumperem
A firma Alcatel/ TCL nie ma nic ciekawego ? Oni robią niezłe jakościowo telefoniki i do tego cieniutkie. A huawei też nic ?
@sunny-d: liczyłem na coś z mocniejszą baterią i podświetlany klawiszami. no i inną, cieńszą obudową :E
Podoba mi się nawet xiaomi mi4 ale ten z kolei nie ma wymiennej baterii i jest nieco za drogi.
@sunny-d: wygląda fajnie ale czy ma wymienną baterię ?
No i ten FLYME OS , co to za dziwo ?
3cia sprawa, ma procek mediateka :/

ideałem byłby dla mnie
idealny był by taki http://www.aliexpress.com/store/product/Original-5-5-ZTE-N939St-4G-LTE-Cell-Phones-Snapdragon-615-Octa-Core-1-5GHz-Android/104710_32420537131.html?spm=5261.7790009.1998718161.2.C9njI4
tylko o 10% mniejszy czyli zamiast 155mm miał by 150mm i ekran zamiast 5,5 , tylko 5
BYło by idealnie
jak by była wersja mini w takiej promocji to bym brał bez wachania.
@victorek: wejdz sobie najlepiej na telchina.pl i znajdz to co Cie intetesuje. Ten meizu m2 to nowy wynalazek, ludzie kupuja i sie zachwycaja raczej. Ogolnie meizu jest robiony na podobienstwo iphonow
@sunny-d: ten flyme OS mi jakoś słabo się widzi. nie znajde na niego interesujących mnie apek, no chyba, że mozna tam z androida instalowac, w co wątpie....
On chyba nie ma baterii wymiennej ?
No i tyłek obudowy to z plastiku nie ?
@sunny-d: aha, no jak da się normalnie zainstalować apki z google play i je aktualizować to spoko. Tylko o to mi chodzi.
Guziczek w telefonie mi się bardzo podoba :E No i ma chyba diody w około. Mam wrażenie, że ma obudowe uniboxy i niewymienną baterię :(
@vaultboy: raczej nie slim bo co za problem klapke plastikową do ściągnięcia zrobić a baterii nei wbudowywac...
Tu chodzi o ty, by telefony były jak najbardziej mono brylne xd
W sensie iż nic z niego nei wyjmiesz, nic nei wymienisz. Popatrz sobie jak robią choć by ekrany do samsungów.
Wczesniej wymienic bez problemu sam digitizer a dziś już wszystko tak poskładane i posklejane, że to defacto 1 komponent i musisz wymieniać