Wpis z mikrobloga

Nie mam już sił do ludzi sprzedających na allegro. No po prostu nie mam.

Postanowiłam zmienić pokrowiec na telefonie, gdyż mój był już troszki sfatygowany.
( ♪♪ Niby nic, a tak to się zaczęło, niby nic, zwyczajne "pa pa pa"... ♪♪ )
Siedząc w #pracbaza i marnując kolejny dzień z życia urozmaiciłam sobie czas wybierając model. OK, mam.
Kolor zielony, czysty, bez urozmaiceń, gratis folia na wyświetlacz. Kup teraz. Zapłać. Zajebiście.
Następnego dnia email. No tak, brak zielonego, ale po cóż pisać, że jest niedostępny. Ok, trudno. W związku z tym, że na aukcji dostępne były 3 kolory: zielony, czerwony, niebieski- proszę o czerwony. Kolejny email- kolejny brak. Mały nerw, ale spoko - jakie są?
Ufff, jest biały, niebieski i czarny. Dawajta biały i spokój... Wyrażają zgodę.
Kolejne dwa dni oczekiwania na paczkę, ale doszło. No w sumie to i tak się trzeba cieszyć.
Otwieram...
Granatowy. No z dupy, granatowy. I to S-line z jakimiś kurde wypustkami. Brak folii. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Przegryw, kulturalny email o ich błędzie, zero odzewu, kulturalny negatyw, co by inny Mirek się nie nabrał, zapisz, zapomnij.

I tu moje ulubione zachowanie i cwaniactwo #allegrocwel.
Dostaję oczywiście negatyw za mą i tak łaskawość i dobro brzmiący następująco:

,,ty zlosliwa kutwo przeciez pisalismy do ciebie liste dostepnych kolorow wybralas sobie niebieski wiec czego mendzisz? 100% negatyw nie polecam”

Chwilę później kolejny email ,,witam niechcacy wystawilismy Pani negatywa wniosek o jego uniewaznienie jest od wczoraj na pani mailu pozdrawiam i przepraszamy”

No debil. Przez przypadek to się chyba urodziłeś drogi allegrowiczu.
Sprawa oczywista, chcieli się pozbyć swojego negatywa, musieli mi coś nabruździć, żebym nie miała wyjścia i musiała unieważnić, bo po co mam mieć syf przez jakiegoś idiotę.

A zatem Mirki, jeśli ktoś będzie robił zakupy to ostrzegam przed digitaleurope_pl i polecam najpierw zajrzeć na negatywy pomimo, że w ilości wyskakuje 0. Te skreślone też dają do myślenia.
:)
#allegrocwel #podludzie #oszukujo #gorzkiezale #boldupy #jakzyc

link
  • 17
  • Odpowiedz
@dagusia58: ostatnio chyba na wykopie koleś podobną sprawę opisał - czyli proceder wystawiania tobie negatywa aby unieważnić oba. Dał znać allegro i unieważnili negatyw dla niego a zostawili dla sprzedawcy - także skontaktuj się z Allegro i nie daj się presji
  • Odpowiedz
@dagusia58: jeśli miałbym taki negatyw na swoim koncie (chodzi o "ty zlosliwa (...)") to każdy widzi, że niepoważny sprzedawca, a nie kupujący, więc nie anulowałbym swojego negatywa wystawionego sprzedawcy. od tego te negatywy są.
  • Odpowiedz
@czteropak: Mówisz o moim? Unieważniony, ponieważ robiłam kolejne zakupy i nie chciałam mieć takiego syfu, a dotychczas nie wiedziałam, że mam inne wyjście..( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@maciek_gi: konto jest już od dawna :)
a to zabawne, że pytasz bo jeden negatyw to wyżej opisana sytuacja a drugi -wcześniejszy- dokładnie taka sama! ( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°) to już mój drugi zakup pokrowca na telefon przez allegro i ostatni..
  • Odpowiedz
ostrzegam przed i polecam najpierw zajrzeć na negatywy


@dagusia58: polecam nie skąpić 2pln i wziąć od mniejszego, a rzetelniejszego sprzedawcy.
A nie od sprzedawcy z kramem w amfarcie sprzedającym 3tys. drobnicy miesięcznie i wyłamując kciuki z wiarą, że przecież tylko innym nie dochodzi szpej za 3zł
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz