Wpis z mikrobloga

@maur: Optymizm jest bardzo ważny, nie można także zapominać o tym aby nie być złym dla innych i przekazywać im ta dobrą optymistyczną energię. W ten sposób bardzo szybko takie emocje jak smutek czy zal znikają z naszego życia.
@maur: Pomyśl o tym co napisałem, ,możesz być szczęśliwy a Twoje zycie piekne jesli tylko tego zechcesz.
@zyyx: hola, czekaj, przecież ja się zgadzam, nie pierz mi mózgu. ;)

Dodałbym tylko, że istotne jest nie kiszenie się w negatywnych emocjach. Niektórzy potrafią 4 godziny rozpamiętywać, że spotkali niemiłą osobę w sklepie, lub że babka na plaży zwróciła im uwagę. Niepotrzebna strata energii i nerwów to raz, a dwa, że wtedy sami się kierują na negatywne myślenie.
@Rak-Pustelnik: Kto tak powiedział? Przekazuj im pozytywna energię i taki sposób patrzenia na życie. Ludzie często robią duże problemy i afery z rzeczy mało istotnych. Można jedynie pomóc im spojrzeć racjonalnie na to i pokazać drogę do szybkiego rozwiązania, niestety sporo z nich bardziej niż rozwiązywać problemy woli sie nimi zadręczać mówiąc jak im to źle i co najgorsze często po to aby zwracać na siebie uwagę.