Wpis z mikrobloga

Dobra Mirki, mam nadzieje ze bedzie dzialac, wiec #rozdajo #konkurs w nieco innej formie niz dotychczas. Twoim zadaniem jest znalezienie jak najmniejszej liczby (hash). 5 najmniejszych liczb (na zielono) wygrywa kod 2GB na chomika, do wpisania DZIS.

HOWTO:

1. wchodzisz na: http://51.254.129.145/c/b
2. wpisujesz swoj wykopowy nick (serwer sprawdza czy taki istnieje na wykopie)
3. klikasz "oblicz i wyslij"
4. czekasz

Twoj komputer zaczyna liczyc dopoki znajdzie liczbe, ktora kwalifikuje sie do wygranej (jest na zielono). Wysyla ja na serwer i jestes w rankingu. Gdy nie znajdzies liczby kwalifikujacej sie na chwile obecna do wygranej, komputer dalej liczy - chcesz przerwac? -> wcisnij F5
Mozesz poprawiac w nieskonczonosc, grac na kogos innego. Im wiecej osob gra tym znalezienie jest trudniejsze, gdyz liczby wygrywajace sa coraz mniejsze.

Pierwszych 5 osob wygrywa, zabawa trwa do 22:15.
  • 38
Oczywiscie, jest to tak zrobione ze nie da sie oszukiwac, ani ja nie mam wplywu na liste zwyciezcow. Kazdy moze zweryfikowac, czy dana osoba faktycznie wygrala :)
@Mikaeru: bo juz jest trudno, zobacz jakie male sa liczby. Na poczatku liczyla 1sek, teraz coraz dluzej, bo prawodpodobienstwo znalezienia tak malej liczby jest mniejsze :)