Wpis z mikrobloga

Kolego, jeśli masz dziewczynę, z którą byleś w Karkonoszach około 10-13 bm. i spotkaliście dwóch chłopaków, z którymi spędziliście kilka dni, np jedliście pysznego stejka i dziczyznę w Szpindlerowym, a ostatni nocleg mieliście w Odrodzeniu.
Musisz wiedzieć, że Twoja luba dotykała beniz jednego z nich, a to był dopiero początek. Ty poszedłeś spać po przegranej walce z alkoholem, a Twoja luba poszła do pokoju z J. Pchnijcie to w gorące, bo biedak się jeszcze oświadczy. #logikarozowychpaskow #zwiazki #beniz #seksy #zdrada
  • 82
  • Odpowiedz
@tyryryry: jaki ty bohaterski jesteś. Ostrzegasz kogoś po fakcie, przed niemoralną kobietą, a trzymanie się od lat z równie niemoralnym, albo i bardziej zepsutym kolesiem, jakoś ci nie przeszkadza. I jemu ani słowa do sumienia, taki rycerz z ciebie. Co cię obchodzi życie jakiejś pary obcych ludzi, jeśli sam pod bokiem latami masz i tolerujesz takiego dupka.
  • Odpowiedz
@verth
zawsze jak czytam tego typu wpisy to mi się przykro robi, bo każdy z nas, facetów mógłby i może być na jego miejscu

tak, bo Wy, mężczyźni to okaz prawości i wierności. biczpls :D
  • Odpowiedz
@berserka: I 16 lat nie mam i z niejednego pieca chleb jadłem, więc jedyne co mogę napisać to to, że kobiety są dużo bardziej wyrachowane i chłodne w tym co robią. Facet jak zdradza, to bardzo często gdy już związek chyli się ku upadkowi, a zdrada doda mu tylko otuchy i motywacji do tego, by kilka dni później zakończyć związek i bardzo często związać się z tą z którą się
  • Odpowiedz
ale facet znajdzie "ukojenie" w częstszym sięganiu po wieczorne piwko, kupi konsolę


@Turbator: u #!$%@?... jestem w związku małżeńskim, niedawno kupiłem konsole i lubię czasem wypić piwko wieczorkiem, zaczynam się bać ( ͡° ʖ̯ ͡°) w sumie moja żona świata po za mną i naszą córeczką nie widzi, wszędzie wspólnie wychodzimy 99% naszego wolnego czasu spędzamy wspólnie, mam z nią świetny kontakt, wspólne zainteresowania, odmienne zdanie
  • Odpowiedz
@Turbator: zgadzam się z Tobą.
każdy ma swoje za uszami, czy to kobiety czy to mężczyźni.
zgadzam się też z tym, że kobiety są bardziej wyrachowane, bo jesteśmy, niestety. a ja chciałam jedynie zwrócić uwagę na to, by nie generalizować i nie wrzucać wszystkich kobiet do jednego wora z tymi, które nie mają szacunku do innych i przede wszystkim do siebie. tak jak ja nie mam zamiaru wrzucać wszystkich facetów
  • Odpowiedz
widzę, że dobrze mnie znasz.


@tyryryry: nie znam cię, piszę tylko o tym co tu czytam. Znacznie mniej odwagi wymaga umoralnianie kogoś na odległość, po fakcie, nie twarzą w twarz, niż wygarnięcie tego kumplowi / przyjacielowi, który robi równie niemoralne zepsute rzeczy od lat.
Ciekaw jestem czy kiedykolwiek miałeś odwagę walnąć mu tekst w stylu: "Stary, ruchanie laski chłopakowi z którym piłeś cały wieczór, z którym fajnie spędziliśmy czas, jest
  • Odpowiedz