Wpis z mikrobloga

Kolego, jeśli masz dziewczynę, z którą byleś w Karkonoszach około 10-13 bm. i spotkaliście dwóch chłopaków, z którymi spędziliście kilka dni, np jedliście pysznego stejka i dziczyznę w Szpindlerowym, a ostatni nocleg mieliście w Odrodzeniu.
Musisz wiedzieć, że Twoja luba dotykała beniz jednego z nich, a to był dopiero początek. Ty poszedłeś spać po przegranej walce z alkoholem, a Twoja luba poszła do pokoju z J. Pchnijcie to w gorące, bo biedak się jeszcze oświadczy. #logikarozowychpaskow #zwiazki #beniz #seksy #zdrada
  • 82
  • Odpowiedz
@tyryryry: poka plz na street view, bo tam ogólnie jak się wybraliśmy o 23 na "miasto" to wszystko zamknięte było, a byłem tam na majówkę.
  • Odpowiedz
@tyryryry:
Schronisko odrodzenie, bardzo w porządku miejscówka jak dla mnie. Ale no cóż, kobieta i różne rzeczy się zdarzaj. Dlatego polecam łyknąć czerwona pigułkę na redditcie i po sprawie :D
  • Odpowiedz
mam nadzieje że i jej i Twojemu kumplowi trafi się pozytywny wynik na aids. Ludzkie śmiecie


@Wilkudemoner: A to ich wina, że lasencja tamtego gościa jest puszczalską szmatą? ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie z tym, to z innym, #!$%@? nie upilnujesz.
  • Odpowiedz
@NoMercyIncluded: To żaden cięty język, tylko nawiązanie do Wiedźmina, jeżeli to była ironia, to gratuluje, a przy tym, czy coś to zmienia? Czy coś z tego co napisałem było nieprawdą? A pisanie do kogoś chłopcze, to marny sposób na podbudowanie sobie ego.
  • Odpowiedz