Wpis z mikrobloga

Gram w tego cs'a i mam wrażenie jak pewnie wiele osób, że system dobierania graczy na MM można ulepszyć. Najbardziej denerwujące jest to, że ja mając ~1000h na steam gram mecz przeciwko osobom, które mają 30-50h..., a wiadomo, że to albo smurf albo odpał. Uważam, że ilość przegranyh h powinno być brane pod uwagę tak samo jak rangi. A dwa cheaterzy... Zamiast ich banować lepiej by było, gdyby mogli grać dalej, z tym że dobierało by im tylko innych cheaterów, a oni nawet by nie wiedzieli, że valve już nad nimi pracuje ( ͡° ͜ʖ ͡°). A tak, dostanie bana, kupi odrazu nowe konto i tak w kółko... Co myślicie o takich zmianach?
#csgo #steam #vac
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@galeczek: Lepszym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie przez Valve drugiego całkiem oddzielnego, płatnego co miesiąc systemu MM z tickiem 128. To by było coś.
  • Odpowiedz
@galeczek: w jakims stopniu na pewno, cziter musial by placic za nowe konto, czity bo wiekszosc leci na private no i platny ladder volvo

plus czas na wbicie lvla i rozegraniu 10 meczy (po 2 na 24h)
  • Odpowiedz
@galeczek: Myślę, że rozwiąże w pewnym sensie tj. mniej cheaterów bo trzeba dodatkowo płacić za coś bez czego też można cheatować. A zwykły MM pewnie byłyby rakiem z ogromną ilością cheaterów, trolli itp (trochę szkoda ludzi którzy nie zechcą zapłacić za tick 128 no ale coś za coś). Dzięki temu Valve ma kasę na utrzymanie serverw TR128 + pewnie wpada im jakiś % do kieszeni no bo przecież można zarabiąc.
  • Odpowiedz
@pkrr: Dla haxa to nie problem, skoro co jakiś czas może kupić nowe konto. A świadomość, że uprzykrzy grę ludziom, którzy płacą dodatkowy abonament ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@galeczek: No to do grania na TR128 konieczność potwierdzenia swoich danych osobowych + permanentny ban za cheatowanie nań. Coś na zasadzie systemu trusted @ ESL.
  • Odpowiedz
@galeczek: oczywiście ze to problem, na pewno nie do nieprzeskoczenia ale jest... na logike wez nawet ze w obnizce na steamie kupisz 2 konta w cenie jednej i zawsze po tym jest fala cziterów
  • Odpowiedz
@qrk: I będziemy wysyłać skany dowodów do valve?:D Nie no jest to napewno jakieś rozwiązanie z tymi płatnymi MM 128, ale jak mówiłem, frustracja będzie podwójna jak bd płacił hajs, a i tak Ci dobierze haxa. Po za tym nie róbmy z cs drugiego WoW. Mało kto bd chciał płacić większy abonament tym bardziej jak nie gra często. Z kolei niska cena nie będzie stanowić problemu dla cheatera.
  • Odpowiedz
@galeczek: Ja bym chętnie wysłał i zagrał z takimi osobami, które też wysłały i mają legitne konta dzięki lepszej weryfikacji. Myślę, że taka osoba zastanowiła by się 2 razy zanim zaczęłaby cheatować/trollować/griefować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz