Wpis z mikrobloga

No i witamy w Straży ( ͡° ͜ʖ ͡°). Stałem się też legalnie obywatelem miasta poprzez zatrudnienie się u Bospera. Nie wiem, czy dobrze zrobiłem, ale zawsze do niego chodziłem, bo w późniejszych etapach można ładnie dorobić się na skórach. Chciałem zrobić jeszcze questy na przyjęcie w poczet najemników, ale stwierdziłem, że by było cholernie ciężko. Na zegarze zapisu gry już prawie 3h gry, a jeszcze kiszę się w mieście, ale ogólnie strasznie dużo kombinowania żeby wyłapać jak najwięcej expa i golda. Zadania od Andre podreperowały mój mocno nadszarpnięty budżet. Uzbieram 400 golda i kupuję Amulet dodający HP, bo już dochodzi do kuriozalnych sytuacji, gdzie kładzie mnie byle bandyta z lagą na jednego hita XD.

Chciałem też zrobić zadanie z bandytami w latarni morskiej Jacka. Idę do Zurisa żeby kupić zwój przyzwania szkieleta, a tu zonk, pustki. Zauważyłem, że zwój deszczu ognia wymaga 40 many, także nici z późniejszego czyszczenia okolic zamka z orków w GD. Ale spośród jego asortymentu znalazłem zwój przyzwania golema, no to wziąłem. Idę pod latarnię, staję za płotem i przyzywam żywą górę, a ten... atakuje mnie. Super współpraca bulwo. Ale po Returningu już nic mnie nie zdziwi. Na szczęście wczytałem wcześniejszego save'a to nie straciłem golda, bo już podejrzewałem, że by było zbyt łatwo.

#gothic

Postanowiłem też, że założę swój własny tag. Nie wiem, czy wypali, ale postaram się coś wrzucać i utrzymywać go przy życiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#returningzlaressem
laress - No i witamy w Straży ( ͡° ͜ʖ ͡°). Stałem się też legalnie obywatelem miasta ...

źródło: comment_Y4XoiycwljWFrr8gJwGKG0RHSDPOUbck.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@laress: u najemników mogłes zrobić te prostsze questy, typu zaniesienie zioła cipherowi. Walka też jest całkiem prosta, #!$%@? blokiem i tyle, jeśli przeciwnik nie ma >59% walki daną bronią to jest całkiem łatwo. Na poziomie mistrza jest jednak czasem problem, bo możesz dostać 2 razy hita pod rząd, co fajne nie jest na początku gry _
  • Odpowiedz
@laress: Poza tym, czeladnictwo u Bospera? Znacznie lepiej jest skoczyć do Harada, jeśli umiesz kombinować z pozyskaniem stali problemy golda na pewno idą na bok. Zresztą, dzięki tobie, u mnie czas sobie walnąć Returninga; za dużo czasu spędzonych na podstawowym G2NK i GMP. :D
  • Odpowiedz
@Narkan: Właśnie tak robię, tylko ze wystarczy że raz się "potknę" i kaplica.
@DrakePL: Czy ja wiem. Jeśli masz na myśli ten Bug z mnożeniem mieczy, to nie lubię go. Było by zbyt łatwo
  • Odpowiedz
@laress: Bug z prętami usunęli już w Nocy Kruka, ale co Rozdział odnawiały się one u kowali, a w wielu questach leżą takie nieopatrznie rzucone. No i racja, w Returningu wystarczy jeden zły ruch i się leży. Bardzo rozbudowali tą modyfikację.
  • Odpowiedz
@laress: w returningu to polecam maga ognia albo nekromantę. I tak skóry będzie skupował jeden kolo od myśliwych, ale z drugiej strony harad średnio a constantino odpada bo rośliny w tym modzie są bezcenne.
  • Odpowiedz
@laress: jeśli chciałeś ubić orków z tarana to mam złą wiadomość..

magia przywołania wymaga ileś tam many, bo jak jesteś słaby to stwory nie słuchają Twoich mocy itp.
  • Odpowiedz