Wpis z mikrobloga

#moderacjacontent #gorzkiezale
@m__b
Błagam zacznijcie banować tych głąbów od znalezisk o emigrantach i muzułmanach. W najgorszym wypadku wybuchnie afera ale będzie mniej bolesna od tego co teraz się wyprawia. Niczym się ten burdel nie różni od wrzucania znalezisk o zbożu czy kosmosie. Wręcz jest gorzej tam przynajmniej zdarzały się perełki a tu mamy dziesięć informacji na krzyż od tygodnia.
  • 6
@dran2: chciałem powiedzieć, że dodałem ze 3 znaleziska na główną w ciągu jednego dnia i były o imigrantach i uważam, że to smutne. Ilekroć wrzucałem coś z [eng] na początku albo coś z reddita, że np. Cameron chce zabronić szyfrowania (co jest akurat dosyć istotne) to 2 kopnięcia i archiwum bo wykopki nie umieją w angielski. Jeszcze lepiej, za 2 dni lądowało na głównej to samo tylko przetłumaczone maszynowo i zubożone
@Firenz:

Ilekroć wrzucałem coś z [eng] na początku albo coś z reddita, że np. Cameron chce zabronić szyfrowania (co jest akurat dosyć istotne) to 2 kopnięcia i archiwum bo wykopki nie umieją w angielski.

No akurat to mnie nie dziwi. Wielu użytkowników Wykopu to ludzie którym bariera językowa przeszkadza w korzystaniu z reddita.
@Deykun: mi nie chodziło o sam fakt istnienia bariery językowej (napisałem to tak, że niestety tak to brzmi) tylko o to, że oryginalna legitna treść ląduje w archiwum bo 0 zainteresowania a jak napisałem - za 2 dni albo może i na następny dzień polska przetłumaczona wręcz maszynowo, nieraz zubożona albo z błędami merytorycznymi. To co mi wleciało na główną i nie tylko to jest przykładem, że ta bariera językowa nie
@Firenz:
No, ale czego innego dowodzi fakt, że ludzie wolą treść która jest przetłumaczona słabo i z błędami od treści oryginalnej jak nie tego, że przeszkadza im tylko wyłącznie język materiału? "Oryginalna legitna treść ląduje w archiwum", bo ludzie nie chcą czytać na Wykopie znalezisk w języku angielskim. :)

I ja rozumiem problem, bo też dodaję czasami coś w języku angielskim, ale to ja biorę na siebie ryzyko, że
rozumiem problem, bo też dodaję czasami coś w języku angielskim, ale to ja biorę na siebie ryzyko, że znalezisko się nie dostanie, bo ludzie często ignorują takie treści. Taka natura tego serwisu.

@Deykun: jasne, że tak, ale ja nie narzekam na serwis tylko na to co jest wykopywane przez userów bo właśnie przez nich główna wygląda tak jak teraz. Już nawet mi nie szkoda tych znalezisk z reddita, tylko tego, że
Pobierz Firenz - > rozumiem problem, bo też dodaję czasami coś w języku angielskim, ale to ja...
źródło: comment_YXY4kwNe3iIllQUSHisHysqnRs6a1NnU.jpg