Wpis z mikrobloga

  • 6
Nigdy nic nie sprzedawałem ani nawet nie kupowałem na olx, ale wiem dzięki mirko, że trzeba wystawiać produkt z podwyższoną ceną o minimum 100 złotych plus koszt wysyłki aby janusze biznesu uprzednio zlicytowawszy cenę sikali pod siebie z dokonanej transakcji ich życia;d #olx #januszebiznesu #mirkouczy
  • 5
  • Odpowiedz
@Cender: Przygotuj sie na wiadomosci typu "Daje 50zl. Pozdrawiam". Jeszcze gorsi sa Ci co decyduja sie na zakup, umawiasz sie i jak przychodza to wyciagaja z portfela mniejsza sume i mowia "O kurcze mam tylko tyle. Moze byc?". Potwierdzone info.
  • Odpowiedz
@Cender: Niestety masz rację. Kiedyś wystawiłem zaciski hamulcowe ( do roweru) w stanie idealnym bo o sprzęt dbam. Cena którą podałem to 75 zł a w ramach zachęty napisałem że przy takiej cenie i odbiorze osobistym dorzucę tarczę gratis. Odezwał się koleś, powiedział że podjedzie i chce tylko zaciski w tej cenie- bardzo spoko. Umówiliśmy się, koleś podjeżdża, ogląda zaciski i mówi że da 50 zł chyba że dorzucę mu tarczę
  • Odpowiedz
podałem to 75 zł a w ramach zachęty napisałem że przy takiej cenie i odbiorze osobistym dorzucę tarczę gratis

chyba że dorzucę mu tarczę to wtedy da 75zł.


@skom25: Co Ci nie pasuje?
  • Odpowiedz